Jacobus Arie Hermanus Voogt Sold at Auction Prices

    • Jacobus Arie Hermanus Voogt (1915 - 1984) Winters landschap met schaatsers bij toren en platbodem
      Jun. 17, 2024

      Jacobus Arie Hermanus Voogt (1915 - 1984) Winters landschap met schaatsers bij toren en platbodem

      Est: €80 - €120

      Olieverf op doek, l.o. gesigneerd - enkele stukjes verf afgebladderd. B- 30 x 40 / 44 x 53 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Voogt, Jacobus Arie Hermanus
      Oct. 16, 2021

      Voogt, Jacobus Arie Hermanus

      Est: €100 - €150

      (1915 Rotterdam 1984). Eisvergnügen. 2 niederländische Landschaften mit Schlittschuhläufern. Öl auf Holz. Je ca. 18 x 24 cm. Jwls. unt. li. sign. In goldfarb. Stuckrahmen mit Eckvoluten. D

      May. 08, 2021

      Voogt, Jacobus Arie Hermanus

      Est: €140 - €200