Hendrick Van Vliet Sold at Auction Prices

b. 1675 -

    • Hendrick van Vliet (1611-1675) Interieur van de Oude Kerk te Delft, gesigneerd en ged
      Jun. 28, 2022

      Hendrick van Vliet (1611-1675) Interieur van de Oude Kerk te Delft, gesigneerd en ged

      Est: €7,000 - €9,000

      Hendrick van Vliet (1611-1675) Interieur van de Oude Kerk te Delft, gesigneerd en gedateerd rechtsonder op de zuil Hendrick van/ Vliet 1652, olie op paneel, 64 x 53 cm- Herkomst: Verzameling W. Duschnitz, Wenen; Kunsthandel F. Enneking, Amsterdam 1971; Veiling, Wichtrag (Zwitserland), Galerie R. Heiniger, 29 november - 1 december 1973, lot 279; Veiling P. Brandt, Amsterdam, 7 april 1975, lot 27--Tentoongesteld: Delft, Kunsthandel F. Enneking, 23e Kunst en Antiekbeurs, 1971-- Literatuur: Delft, Kunsthandel F. Enneking, 23e Kunst en Antiekbeurs, 1971 (advertentie)-

      Veilinghuis Van Spengen
    • Hendrick van Vliet (1611-1675) Interieur van de Oude Kerk te Delft, ge
      Mar. 01, 2022

      Hendrick van Vliet (1611-1675) Interieur van de Oude Kerk te Delft, ge

      Est: €8,000 - €12,000

      Hendrick van Vliet (1611-1675) Interieur van de Oude Kerk te Delft, gesigneerd en gedateerd rechtsonder op de zuil Hendrick van/ Vliet 1652, olie op paneel, 64 x 53 cm- Herkomst: Mogelijk verzameling W. Duschnitz, Wenen; Kunsthandel F. Enneking, Amsterdam 1971; Veiling, Wichtrag (Zwitserland), Galerie R. Heiniger, 29 november - 1 december 1973, lot 279; Veiling P. Brandt, Amsterdam, 7 april 1975, lot 27--Tentoongesteld: Delft, Kunsthandel F. Enneking, 23e Kunst en Antiekbeurs, 1971-- Literatuur: Delft, Kunsthandel F. Enneking, 23e Kunst en Antiekbeurs, 1971 (advertentie)-

      Veilinghuis Van Spengen
    • Kircheninterieur
      Mar. 19, 2021

      Kircheninterieur

      Est: €1,900 - €2,400

      Kircheninterieur VLIET, HENDRICK VAN (IN DER ART DES) (1611 Delft - 1675 ebd.) Öl auf Holz. Am Rahmen bez. Rest., besch. 47 x 40 cm. Rahmen.

      Scheublein Art & Auktionen
    • Hendrick van Vliet (Delft 1611/12-1675)
      Jan. 27, 2010

      Hendrick van Vliet (Delft 1611/12-1675)

      Est: $8,000 - $12,000

      Hendrick van Vliet (Delft 1611/12-1675) Portrait of a cavalier, bust-length inscribed, signed and dated 'Æ** 24/H. van der vliet fecit/1636' (center left) oil on copper, oval 8½ x 6 3/8 in. (21.6 x 16.2 cm.)