Hendrik Vlierboom Sold at Auction Prices

Painter, Water colorist

    • Hendrik Vlierboom (1889-1990)
      Oct. 12, 2016

      Hendrik Vlierboom (1889-1990)

      Est: €150 - €200

      Duizendschoon in vaas rechtsonder get. olieverf op doek, 48x54 cm

    • Hendrik Vlierboom jr. (1889-1990)
      Apr. 13, 2016

      Hendrik Vlierboom jr. (1889-1990)

      Est: €400 - €500

      Witte besjes in blauwe kan, Bloesemtakje in blauw vaasje, Distels in blauwe kom allen rechtsonder gesigneerd, waarvan 2 gedateerd 1941 3x olieverf op doek, 39x34 cm, 29x24,5 cm en 34x54 cm