Julien van Vlasselaer Sold at Auction Prices

Painter, Draft draughtsman

          • painting gouache tapestry project - Blue still life - VAN VLASSELAER Julien
            Jun. 23, 2024

            painting gouache tapestry project - Blue still life - VAN VLASSELAER Julien

            Est: €160 - €300

            Tableau gouache projet de tapisserie - Nature morte bleue - *VAN VLASSELAER J.* (Julien) (1907-1982) 16.5x39cm s/v (acc) painting gouache tapestry project - Blue still life - VAN VLASSELAER Julien

            Monsantic.com
          • Painting gouache tapestry project - Venus's grooming - VAN VLASSELAER Julien
            Jun. 23, 2024

            Painting gouache tapestry project - Venus's grooming - VAN VLASSELAER Julien

            Est: €600 - €1,200

            Tableau gouache projet de tapisserie - Toilette de Vénus- *VAN VLASSELAER J.* (Julien) (1907-1982) 46x35cm cadre bois s/v Painting gouache tapestry project - Venus's grooming - VAN VLASSELAER Julien

            Monsantic.com
          • Tapisserie VAN VLASSELAER Julien (1907 - 1982)
            Jun. 19, 2024

            Tapisserie VAN VLASSELAER Julien (1907 - 1982)

            Est: €400 - €600

            Tapisserie en laine "Deux femmes" Signé en bas à droite van Vlasselaer Portant en bas à gauche la signature du licier Gaspard De Wit à Malines Ecole belge Dim :+/-78x101cm

          • Painting gouache tapestry project - Blue still life - VAN VLASSELAER Julien
            Apr. 21, 2024

            Painting gouache tapestry project - Blue still life - VAN VLASSELAER Julien

            Est: €200 - €300

            Tableau gouache projet de tapisserie - Nature morte bleue - *VAN VLASSELAER J.* (Julien) (1907-1982) 16.5x39cm s/v (acc) Painting gouache tapestry project - Blue still life - VAN VLASSELAER Julien

            Monsantic.com
            Apr. 21, 2024

            Est: €800 - €1,200

            Monsantic.com
            Mar. 03, 2024

            Est: - €250

            VAN VLASSELAER JULIEN (1907 - 1982) olieverfschilderij op doek met een gestileerd thema : "Verliefd koppel" - 90 x 70 getekend en gedateerd (19)60 20th Cent. Belgian oil on canvas - signed Julien Van Vlasselaer and dated (19)60

            DVC
          • VAN VLASSELAER JULIEN (1907 - 1982) gouache met compositie met vogels, alli
            Jun. 25, 2023

            VAN VLASSELAER JULIEN (1907 - 1982) gouache met compositie met vogels, alli

            Est: €100 - €300

            VAN VLASSELAER JULIEN (1907 - 1982) gouache met compositie met vogels, allicht een ontwerp voor een wandtapijt - 44,5 x 18 getekend 20th Cent. Belgian gouache (presumably a design for a tapestry) - signed Van Vlasselaer

            DVC
          • Vlasselaer, Julien van (Belgium 1907-1982) Twee broden en vijf vissen 1972
            Jun. 12, 2023

            Vlasselaer, Julien van (Belgium 1907-1982) Twee broden en vijf vissen 1972

            Est: €250 - €500

            Vlasselaer, Julien van (Belgium 1907-1982) Twee broden en vijf vissen 1972 olie op doek 70 x 60 cm ges. l.o. en gedat. 72 397

            Zuydwal Veilingen
          • VAN VLASSELAER JULIEN
            May. 13, 2023

            VAN VLASSELAER JULIEN

            Est: €30 - €100

            Lot of four lithographs

            Campo & Campo
          • VAN VLASSELAER JULIEN
            May. 13, 2023

            VAN VLASSELAER JULIEN

            Est: €30 - €100

            Lot of four lithographs

            Campo & Campo
          • VAN VLASSELAER JULIEN
            Apr. 18, 2023

            VAN VLASSELAER JULIEN

            Est: €600 - €1,000

            Black sun

            Campo & Campo
          • VAN VLASSELAER JULIEN
            Apr. 18, 2023

            VAN VLASSELAER JULIEN

            Est: €600 - €1,000

            'Distels'

            Campo & Campo
          • VAN VLASSELAER JULIEN
            Apr. 18, 2023

            VAN VLASSELAER JULIEN

            Est: €500 - €600

            compositions. Three preliminary designs for tapestries

            Campo & Campo
          • VAN VLASSELAER JULIEN
            Apr. 18, 2023

            VAN VLASSELAER JULIEN

            Est: €600 - €800

            'Primavera'

            Campo & Campo
          • Julien Van Vlasselaer (1907-1982), female head, charcoal and watercolour, 33 x 42 cm
            Feb. 07, 2023

            Julien Van Vlasselaer (1907-1982), female head, charcoal and watercolour, 33 x 42 cm

            Est: €800 - €1,200

            § Julien Van Vlasselaer (1907-1982), female head, charcoal and watercolour, 33 x 42 cm Signed above the right shoulder. Is possibly subject to the Artist's Resale Right / consult ‘Conditions of Sale'

            Carlo Bonte Auctions
          • JULIEN VAN VLASSELAER (1907-1982)
            Mar. 29, 2022

            JULIEN VAN VLASSELAER (1907-1982)

            Est: €400 - €600

            Untitled. Tapestry. Linen. Signed 'Van Vlasselaer'. Description FR Sans titre. Tapisserie. Lin. Signée 'Van Vlasselaer'. Beschrijving NL Zonder titel. Wandtapijt. Linnen. Getekend 'Van Vlasselaer'.

          • VAN VLASSELAER Julien (1907 - 1982) - "Portrait de femme" sanguine sur papier. Signé en bas à gau
            Dec. 08, 2021

            VAN VLASSELAER Julien (1907 - 1982) - "Portrait de femme" sanguine sur papier. Signé en bas à gau

            Est: €300 - €400

            VAN VLASSELAER Julien (1907 - 1982) "Portrait de femme" sanguine sur papier. Signé en bas à gauche van Vlasselaer et daté mai 1929. Ecole belge. Dim.:+/-520x360mm.

          • VAN VLASSELAER JULIEN
            Oct. 26, 2021

            VAN VLASSELAER JULIEN

            Est: €600 - €800

            'Primavera'

            Campo & Campo
          • Van Vlasselaer Julien - The parks (1959)
            Oct. 23, 2021

            Van Vlasselaer Julien - The parks (1959)

            Est: €2,400 - €3,400

            Tapestry - Sig. and G. De Wit

            De Vuyst
          • VAN VLASSELAER JULIEN
            Apr. 28, 2021

            VAN VLASSELAER JULIEN

            Est: €150 - €200

            Rider on horseback

            Campo & Campo
          • VAN VLASSELAER JULIEN
            Apr. 28, 2021

            VAN VLASSELAER JULIEN

            Est: €400 - €600

            Sun and thistles

            Campo & Campo
          • JULIEN VAN VLASSELAER (1907-1982) / BRAQUENIE MECHELEN Naakt
            Oct. 15, 2019

            JULIEN VAN VLASSELAER (1907-1982) / BRAQUENIE MECHELEN Naakt

            Est: €300 - €400

            JULIEN VAN VLASSELAER (1907-1982) / BRAQUENIE MECHELEN Naakt. Muurtapijt, in kader gevat. Getekend 'Van Vlasselaer'. Gemerkt 'AMRB'. 129 x 56 cm (135 x 62.5 cm) JULIEN VAN VLASSELAER (1907-1982) / BRAQUENIE MECHELEN Nu. Tapisserie murale, encadrée. Signée 'Van Vlasselaer'. Marquée 'AMRB'. 129 x 56 cm (135 x 62.5 cm) JULIEN VAN VLASSELAER (1907-1982) / BRAQUENIE MECHELEN Female nude. Tapestry, mounted in a frame. Signed 'Van Vlasselaer'. With weaver's mark 'AMRB'. 129 x 56 cm (135 x 62.5 cm)

          • JULIEN VAN VLASSELAER (1907-1982) De violist. Doek. Get
            Oct. 15, 2019

            JULIEN VAN VLASSELAER (1907-1982) De violist. Doek. Get

            Est: €600 - €800

            JULIEN VAN VLASSELAER (1907-1982) De violist. Doek. Getekend 'Van Vlasselaer'. 92 x 66 cm (109 x 82 cm) JULIEN VAN VLASSELAER (1907-1982) Le violoniste. Toile. Signée 'Van Vlasselaer'. 92 x 66 cm (109 x 82 cm) JULIEN VAN VLASSELAER (1907-1982) The violin player. Canvas. Signed 'Van Vlasselaer'. 92 x 66 cm (109 x 82 cm)

          • VAN VLASSELAER Julien (1907 - 1982) Huile sur toile marouflée sur toile "Le
            Sep. 11, 2018

            VAN VLASSELAER Julien (1907 - 1982) Huile sur toile marouflée sur toile "Le

            Est: €2,000 - €3,000

            VAN VLASSELAER Julien (1907 - 1982) Huile sur toile marouflée sur toile "Le clown rouge". Signé en bas à droite Van Vlasselaer et daté (19)32. Ecole belge. Provenance : ancienne Alexandre André. Dim.:99,5x69,5cm.

          • oil on canvas - signed
            Apr. 01, 2017

            oil on canvas - signed

            Est: €100 - €200

            oil on canvas - signed VAN VLASSELAER CHARLES (1907 - 1982) olieverfschilderij op doek : "Onweerslucht boven een landschap" - 96 x 117 getekend

            DVC
          • oil on panel - signed
            Apr. 01, 2017

            oil on panel - signed

            Est: €100 - €200

            oil on panel - signed VAN VLASSELAER CHARLES (1907 - 1982) olieverfschilderij op paneel : "Landschap" - 90 x 110 getekend

            DVC
          • Julien Van Vlasselaer (1907-1982), La main heureuse, tapisserie, signée, 127x53 cm
            Sep. 28, 2016

            Julien Van Vlasselaer (1907-1982), La main heureuse, tapisserie, signée, 127x53 cm

            Est: CHF600 - CHF800

            Julien Van Vlasselaer (1907-1982), La main heureuse, tapisserie, signée Van Vlasselaer et G. de Wit, 127x53 cm

            Piguet Hôtel des Ventes | Genève
          • Julien Van Vlasselaere (1907-1982) Le violoniste, 1929
            Jun. 21, 2016

            Julien Van Vlasselaere (1907-1982) Le violoniste, 1929

            Est: €250 - €350

            Julien Van Vlasselaere (1907-1982) Le violoniste, 1929 Fusain sur papier Signé et daté en bas à gauche Houtskool op papier Links onderaan gesigneerd en gedateerd 27,5 x 20 cm

            Cornette de Saint-Cyr-Bruxelles
          • Julien Van Vlasselaer (1907 - 1982) - Tapisserie.
            Dec. 12, 2012

            Julien Van Vlasselaer (1907 - 1982) - Tapisserie.

            Est: €300 - €500

            Galerie Moderne
          • Julien VAN VLASSELAER (Bruxelles 1907 - 1982) Nu
            Nov. 21, 2012

            Julien VAN VLASSELAER (Bruxelles 1907 - 1982) Nu

            Est: €6,000 - €8,000

            Julien VAN VLASSELAER (Bruxelles 1907 - 1982) Nu aux coquillages Huile sur toile 100 x 65 cm Signé et daté en bas à gauche Van Vlasselaer 29

          • VAN VLASSELAER Julien (1907-1982). Huile sur toile
            Nov. 13, 2012

            VAN VLASSELAER Julien (1907-1982). Huile sur toile

            Est: €1,500 - €2,500

            VAN VLASSELAER Julien (1907-1982). Huile sur toile "Le marchand d'illusions". Signé en bas à droite Van Vlasselaer. Ecole belge. Dim.:69x54cm.

          • Tapisserie encadrée. Femme nue. Signé en bas à
            Nov. 13, 2012

            Tapisserie encadrée. Femme nue. Signé en bas à

            Est: CHF1,500 - CHF2,000

            Tapisserie encadrée. Femme nue. Signé en bas à droite. 126 x 52 cm. VAN VLASSELAER, JULIEN (1907 - 1982) Nu debout Tapisserie. Signé VAN VLASSELAER en bas à droite et G DE WIT en bas à gauche. 127x53 cm. Encadrement en bois.

          • VAN VLASSELAER JULIEN (1907 - 1982)
            Oct. 16, 2012

            VAN VLASSELAER JULIEN (1907 - 1982)

            Est: €300 - €500

            VAN VLASSELAER JULIEN (1907 - 1982) Bloemenstilleven. Nature morte aux fleurs Olie op karton. Carton..Get. Sig...1934 60 x 44 cm Met boek. Avec livre

            Campo & Campo
          • VAN VLASSELAER JULIEN (1907 - 1982) 'Distels'.
            Oct. 16, 2012

            VAN VLASSELAER JULIEN (1907 - 1982) 'Distels'.

            Est: €1,000 - €1,500

            VAN VLASSELAER JULIEN (1907 - 1982) 'Distels'. Wandtapijt. Tapisserie.... 225 x 114 cm Met boek. Avec livre Zie Boek.Voir Livre : Van Vlasselaer Wandtapijten, door/par Roger Avermaete, ed. Arcade Brussels 1973, ill. p. 100

            Campo & Campo
          • VAN VLASSELAER JULIEN (1907 - 1982) Abstracte
            Oct. 16, 2012

            VAN VLASSELAER JULIEN (1907 - 1982) Abstracte

            Est: €800 - €1,200

            VAN VLASSELAER JULIEN (1907 - 1982) Abstracte compositie. Composition abstraite Gouache op hout/ sur bois..Get. Sig... 135 x 200 cm Met boek. Avec livre

            Campo & Campo
          • VAN VLASSELAER JULIEN (1907 - 1982) Liggende
            Oct. 16, 2012

            VAN VLASSELAER JULIEN (1907 - 1982) Liggende

            Est: €500 - €700

            VAN VLASSELAER JULIEN (1907 - 1982) Liggende vrouw. Femme couchée Gouache op hout/ sur bois..Get. Sig... 75 x 200 cm Met boek. Avec livre

            Campo & Campo
          • Van Vlasselaer Julien (1907-1982) Herbarium
            Mar. 10, 2012

            Van Vlasselaer Julien (1907-1982) Herbarium

            Est: €1,000 - €1,500

            Van Vlasselaer Julien (1907-1982) Herbarium Dimensions 192 x 273,5 cm Medium : Tapestry Signature/Inscription : Sig. AMRB (Aubusson, Braquenié) Authors School: Belgium Notes:

            De Vuyst
          • Van Vlasselaer Julien (1907-1982) Blue still life
            Mar. 10, 2012

            Van Vlasselaer Julien (1907-1982) Blue still life

            Est: €1,000 - €1,500

            Van Vlasselaer Julien (1907-1982) Blue still life Dimensions 244 x 100 cm Medium : Tapestry Signature/Inscription : Sig. AMRB (Aubusson, Braquenié) Authors School: Belgium Notes:

            De Vuyst
          • Julien VAN VLASSELAER (1907 - 1982) Nu de femme.
            Feb. 10, 2012

            Julien VAN VLASSELAER (1907 - 1982) Nu de femme.

            Est: €2,500 - €3,000

            Julien VAN VLASSELAER (1907 - 1982) Nu de femme. Sanguine, signée et datée 26 en bas à droite 84 x 52,5 cm (à vue)

            Collin du Bocage
            Oct. 19, 2010

            Est: €500 - €700

            VAN VLASSELAER JULIEN (1907 - 1982) Bloemenstilleven. Nature morte aux fleurs Olie op karton. Carton. .Get. Sig.. .1934 60 x 44 cm

            Campo & Campo
          • VAN VLASSELAER JULIEN (1907 - 1982) Ontwerp voor
            Oct. 19, 2010

            VAN VLASSELAER JULIEN (1907 - 1982) Ontwerp voor

            Est: €500 - €700

            VAN VLASSELAER JULIEN (1907 - 1982) Ontwerp voor het wandtapijt / Etude pour la tapisserie 'De opschik van Venus'. Gouache / papier.. .Get. Sig.. .1950 39 x 30 cm

            Campo & Campo
          • VAN VLASSELAER JULIEN (1907 - 1982) Distels
            Oct. 19, 2010

            VAN VLASSELAER JULIEN (1907 - 1982) Distels

            Est: €1,700 - €2,200

            VAN VLASSELAER JULIEN (1907 - 1982) Distels Wandtapijt. Tapisserie. .. . 225 x 114 cm Zie Boek.Voir Livre : Van Vlasselaer Wandtapijten, door/par Roger Avermaete, ed. Arcade Brussels 1973, ill. p. 100

            Campo & Campo
            Oct. 19, 2010

            Est: €1,400 - €1,800

            VAN VLASSELAER JULIEN (1907 - 1982) Abstracte compositie. Composition abstraite Gouache. .Get. Sig.. .135 x 200 cm

            Campo & Campo
            Oct. 19, 2010

            Est: €700 - €900

            VAN VLASSELAER JULIEN (1907 - 1982) Liggende vrouw. Femme couchée Gouache. .Get. Sig.. . 75 x 200 cm

            Campo & Campo
          • VAN VLASSELAER JULIEN (1907-1982)
            Oct. 20, 2009

            VAN VLASSELAER JULIEN (1907-1982)

            Est: €700 - €900

            VAN VLASSELAER JULIEN (1907-1982) Bloemenstilleven. Nature morte aux fleurs Olie op karton. Carton. .Get. Sig.. .1934 60 x 44 cm

            Campo & Campo
          • VAN VLASSELAER JULIEN (1907-1982) Ontwerp voor het
            Oct. 20, 2009

            VAN VLASSELAER JULIEN (1907-1982) Ontwerp voor het

            Est: €700 - €900

            VAN VLASSELAER JULIEN (1907-1982) Ontwerp voor het wandtapijt / Etude pour la tapisserie 'De opschik van Venus'. Gouache / papier.. .Get. Sig.. .1950 39 x 30 cm

            Campo & Campo
          • VAN VLASSELAER JULIEN (1907-1982) 'Distels'.
            Oct. 20, 2009

            VAN VLASSELAER JULIEN (1907-1982) 'Distels'.

            Est: €2,000 - €2,400

            VAN VLASSELAER JULIEN (1907-1982) 'Distels'. Wandtapijt. Tapisserie. .. . 225 x 114 cm Zie Boek.Voir Livre : Van Vlasselaer Wandtapijten, door/par Roger Avermaete, ed. Arcade Brussels 1973, ill. p. 100

            Campo & Campo
          • VAN VLASSELAER JULIEN (1907-1982) 'Herbarium'.
            Oct. 20, 2009

            VAN VLASSELAER JULIEN (1907-1982) 'Herbarium'.

            Est: €10,000 - €15,000

            VAN VLASSELAER JULIEN (1907-1982) 'Herbarium'. Wandtapijt. Tapisserie. .Get. Sig.. . 250 x 362 cm Zie Boek.Voir Livre : Van Vlasselaer Wandtapijten, door/par Roger Avermaete, ed. Arcade Brussels 1973 ill.p73-75

            Campo & Campo