Hendrikus Antonius Cornelis Vessem Sold at Auction Prices

    • Henk van Vessem (1939) Eramsus M.C.
      Sep. 23, 2024

      Henk van Vessem (1939) Eramsus M.C.

      Zeefdruk 4/110, r.o. gemonogrammeerd, verso met etiket en gedateerd 1994. B 51 x 41 / 66 x 51 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • HENK VAN VESSEM
      Feb. 10, 2023

      HENK VAN VESSEM

      Est: €20 - €40

      Henk van Vessem (1939-) Stremming I and Voting II, 2 times color lithograph dated 1998, 26/100, 70x28 cm, outer size 96x53 cm

      Derksen Veilingbedrijf
    • HENK VAN VESSEM
      Nov. 25, 2022

      HENK VAN VESSEM

      Est: €50 - €100

      Derksen Veilingbedrijf
    • Willem Brauck (1946) en Henk van Vessem (1939)
      Jan. 25, 2017

      Willem Brauck (1946) en Henk van Vessem (1939)

      Est: €150 - €200

      'Coloured earth' (1999), Abstract (2005) beide rechtsonder in potlood get. 2 kleurendrukken, 45/24, 47x68 cm en 20/50, 59x59 cm

    • Henk van Vessem (1939)
      Jan. 25, 2017

      Henk van Vessem (1939)

      Est: €150 - €200

      'De ochtend', 'De middag' beide rechtsonder in potlood get. en gedateerd 2000 2 kleurenlitho's, 77/100, 70x42 cm

    • Henk van Vessem (1939)
      Jan. 25, 2017

      Henk van Vessem (1939)

      Est: €150 - €200

      'De avond', 'De nacht' beide rechtsonder in potlood get. en gedateerd 2000 2 kleurenlitho's, 77/100, 70x42 cm

    • Henk van Vessem (1939)
      Jun. 29, 2016

      Henk van Vessem (1939)

      Est: €100 - €200

      Zonder titel, in dorso get. en gedateerd '96, olieverf op doek, 150x140 cm. Herkomst: Royal Imtech N.V.

    • Henk van Vessem (1939-) Composition. Signed and dated '91 l
      May. 24, 2016

      Henk van Vessem (1939-) Composition. Signed and dated '91 l

      Est: €100 - €200

      Henk van Vessem (1939-) Composition. Signed and dated '91 lower left. Doek 40 x 40 cm.

      Vendu Rotterdam
    • Henk van Vessem (1939-) Composition. Signed and dated 1999 lower right.
      Nov. 10, 2015

      Henk van Vessem (1939-) Composition. Signed and dated 1999 lower right.

      Est: €100 - €200

      Henk van Vessem (1939-) Composition. Signed and dated 1999 lower right. Acryl 60 x 40 cm.

      Vendu Rotterdam
    • Henk van Vessem (1939-) Compositie. Verso gesigne
      Jun. 02, 2015

      Henk van Vessem (1939-) Compositie. Verso gesigne

      Est: €100 - €200

      Henk van Vessem (1939-) Compositie. Verso gesigneerd en gedateerd '93., Doek 60 x 60 cm.

      Vendu Rotterdam
    • Henk van Vessem
      Jun. 11, 2012

      Henk van Vessem

      (Rotterdam 1939) - Springtime - Signed and dated 94 l.r. - Numbered 41/200 l.l. - Colour lithograph, 78.3 x 98.3 cm (measured within the frame)

      AAG Auctioneers