Leonard Pieter Versteeg Sold at Auction Prices

Painter, Water colorist, b. 1901 - d. 1992

    • Leonard Pieter Versteeg (1901-1993) map met 10 tekeningen, verschillende voorstellingen waarond
      Oct. 04, 2022

      Leonard Pieter Versteeg (1901-1993) map met 10 tekeningen, verschillende voorstellingen waarond

      Est: €100 - €150

      Leonard Pieter Versteeg (1901-1993) map met 10 tekeningen, verschillende voorstellingen waaronder Woonwagens te Hilversum, Nieuw Loosdrecht, Amsterdam, Elburg en Giethoorn, elk gedateerd, dateringen tussen 1921 - 1965, afmeting map 51 x 37 cm, tekeningen ca. 32 x 25 cm

      Veilinghuis Van Spengen
    • Leonard Pieter Versteeg (1901-1993) map met 10 tekeningen, verschillende voorstelling
      Jun. 28, 2022

      Leonard Pieter Versteeg (1901-1993) map met 10 tekeningen, verschillende voorstelling

      Est: €150 - €200

      Veilinghuis Van Spengen
    • Leonard Pieter Versteeg (1901-1993) 4 werken, Portret van Jacob Melhorst, anno 1937, gesigneerd
      Dec. 14, 2021

      Leonard Pieter Versteeg (1901-1993) 4 werken, Portret van Jacob Melhorst, anno 1937, gesigneerd

      Est: €150 - €200

      Leonard Pieter Versteeg (1901-1993) 4 werken, Portret van Jacob Melhorst, anno 1937, gesigneerd r.o., marouflé, 36 x 29 cm; Portret van een heer in grijs pak met hoed, gesigneerd l.o., olieverf op board, 36 x 27,5 cm, Portret van de heer Doornekamp, anno 1936, gesigneerd r.o., marouflé, 33,5 x 26 cm; Portret van een kale man met snor, gesigneerd l.o., marouflé, 36 x 29 cm -signatuur aangezet-

      Veilinghuis Van Spengen
    • LP Versteeg, winter village view Rothenburg
      Apr. 08, 2021

      LP Versteeg, winter village view Rothenburg

      Leonard Pieter Versteeg. 1901 - 1992. Winter village view Rothenburg. Oil paint on panel. Dimensions: H 24 x W 18 cm. In good condition.

      Twents Veilinghuis
    • Versteeg, Leonard Pieter: Blick auf den Ponte Fabricio in Rom
      Nov. 27, 2020

      Versteeg, Leonard Pieter: Blick auf den Ponte Fabricio in Rom

      Versteeg, Leonard Pieter — View to the Ponte Fabricio in Rome (Waalwijk 1901-1993 Hilversum) Oil on canvas. Below left signed, verso inscribed ''Rome, Ponte Fabricio, Oudste Brug'' (Oldest Bridge) and ''Hilversum''. 60 x 40 cm; not framed. // Versteeg, Leonard Pieter Blick auf den Ponte Fabricio in Rom (Waalwijk 1901-1993 Hilversum) Öl/Lwd. Links unten sign., verso betitelt ''Rome, Ponte Fabricio, Oudste Brug'' und ''Hilversum''. 60 x 40 cm; ungerahmt.

    • Versteeg, Leonard Pieter — Blick auf den Ponte Fabricio in Rom
      Mar. 27, 2020

      Versteeg, Leonard Pieter — Blick auf den Ponte Fabricio in Rom

      Versteeg, Leonard Pieter — View to the Ponte Fabricio in Rome (Waalwijk 1901-1993 Hilversum) Oil on canvas. Below left signed, verso inscribed ''Rome, Ponte Fabricio, Oudste Brug'' (Oldest Bridge) and ''Hilversum''. 60 x 40 cm; not framed.

    • SIGNED L.P. VERSTEEG OIL ON BOARD
      Jul. 03, 2018

      SIGNED L.P. VERSTEEG OIL ON BOARD

      Est: €40 - €80

      (1901 - 1992), depicting village scene, 29 x 24 cm.

      Veilinghuis de Jager
    • painting oil on panel - house - signed VERSTEEG Leonard Pieter
      Jun. 24, 2018

      painting oil on panel - house - signed VERSTEEG Leonard Pieter

      Est: €150 - €200

      Tableau HSP -Coin de maison- daté 1924 signé *VERSTEEG L.* (Leonard Pieter) (1901. 1992) 37x31cm cadre de style doré painting oil on panel - house - signed VERSTEEG Leonard Pieter

      Monsantic.com
    • Leonard Pieter Versteeg (1901-1993)
      Feb. 21, 2018

      Leonard Pieter Versteeg (1901-1993)

      Est: €150 - €300

      Straatbeeld in Rue des Norvins, Parijs, linksonder get. en in dorso gedateerd 1957, olieverf op doek, 38,5x48 cm

    • Versteeg Charcoal Portrait & Annunciation Litho
      Apr. 22, 2017

      Versteeg Charcoal Portrait & Annunciation Litho

      1st item: Leonard Pieter Versteeg (Netherlands, 1901-1992) charcoal portrait of a gentleman with a medal pinned to his lapel. Signed and dated "L. P. VERSTEEG MEI (May) 24" upper right corner. Housed in a gilt and gesso wood frame. Sight - 22-3/4" H x 17-3/4" W. Framed - 25" H x 19-3/4" W. 2nd item: After Jan van Eyck (Flemish, ca. 1390-1441), four framed lithograph panels depicting the Annunciation, from the "Ghent Altarpiece". Each panel individually framed within a larger wooden frame. Sight - 11-1/2" H x 21-3/4" W. Framed - 15-1/4" H x 25-1/2" W. Circa 1900. (Additional high-resolution photos are available at www.caseantiques.com)

      Case Antiques, Inc. Auctions & Appraisals
      Oct. 22, 2016

    • Painting, Leonard Pieter Versteeg
      Apr. 13, 2014

      Painting, Leonard Pieter Versteeg

      Leonard Pieter Versteeg (Dutch, 1901-1992), "Interieur," oil on board, signed upper left, title label affixed verso, board: 9.5"h x 7.25"w, overall (with frame): 11.75"h x 9.5"w. Provenance: Property from a private collection to benefit Honolulu Museum of Art

      Clars Auctions