Georges Verschingel Sold at Auction Prices

    • VERSCHINGEL, Georges
      Oct. 09, 2020

      VERSCHINGEL, Georges

      Est: €70 - €90

      Boetprocessie te Veurne (1910) Chromolitho (42 x 42 cm), getekend rechts onder. Vergulde lijst uit de periode

      Auctions Van de Wiele