Oscar Verpoorten Sold at Auction Prices

Landscape painter, Still life painter

      • Oscar VERPOORTEN (1895-1948) 'Natiepaard'. (W:64 x H:49 cm)
        Nov. 06, 2024

        Oscar VERPOORTEN (1895-1948) 'Natiepaard'. (W:64 x H:49 cm)

        Est: €300 - €500

        Oscar VERPOORTEN (1895-1948) 'Natiepaard' A 'Natie' horse pulling a 'Natie' wagon, on the docks. Mostly unloading ships and moving goods towards the storage.  Oil on canvas.  Signed lower right.  Dutch Description: Oscar VERPOORTEN (1895-1948) 'Natiepaard' Een natiepaard sleept een natiewagen. Vooral gebruikt om goederen van schepen naar magazijnen te vervoeren.  Olie op doek. Getekend rechts onderaan.  Dimensions: (W:64 x H:49 cm)

        Flanders Auctions
      • Oscar VERPOORTEN (1895-1948) 'Still life'. (W:90 x H:80 cm)
        Sep. 11, 2024

        Oscar VERPOORTEN (1895-1948) 'Still life'. (W:90 x H:80 cm)

        Est: €300 - €500

        Oscar VERPOORTEN (1895-1948) 'Still life'  OIl on canvas.  Signed lower right.  Dimensions: (W:90 x H:80 cm)

        Flanders Auctions
      • VERPOORTEN OSCAR (1895-1948)
        Apr. 23, 2024

        VERPOORTEN OSCAR (1895-1948)

        Est: €200 - €300

        'Vue sur l'Escaut'

        Campo & Campo
      • OSCAR VERPOORTEN
        Apr. 16, 2024

        OSCAR VERPOORTEN

        Est: €200 - €400

        Oscar Verpoorten (1952-2003) Cargo ships in dock, oil on paper, 49x49 cm. With book about Oscar Verpoorten, "Donation Simona Verpoorten"

        Derksen Veilingbedrijf
      • VERPOORTEN OSCAR
        Jan. 20, 2024

        VERPOORTEN OSCAR

        Est: €100 - €200

        Fishing sloops

        Campo & Campo
        Oct. 24, 2023

        VERPOORTEN OSCAR (1895-1948)

        Est: €1,200 - €1,800

        'Zuidersas in Antwerp'

        Campo & Campo
      • Verpoorten, Oscar (`1952-2003) 'Steam tug',
        Dec. 11, 2021

        Verpoorten, Oscar (`1952-2003) 'Steam tug',

        Est: €70 - €100

        Verpoorten, Oscar (`1952-2003)" Steam tugboat ", signed l.r. and 1996, color etching / paper no 3/25, h 35 x w 29.5 cm (Prov; Visserijmuseum Vlaardingen).

        Veilinghuis Omnia
      • VERPOORTEN OSCAR (1895 - 1948) olieverfschilderij op board : "Bootje op de Schelde" - 25,5 x 35,5
        Dec. 04, 2021

        VERPOORTEN OSCAR (1895 - 1948) olieverfschilderij op board : "Bootje op de Schelde" - 25,5 x 35,5

        Est: - €50

        VERPOORTEN OSCAR (1895 - 1948) olieverfschilderij op board : "Bootje op de Schelde" - 25,5 x 35,5 getekend 20th Cent. Belgian oil on board - signed Oscar Verpoorten

        DVC
      • Oscar VERPOORTEN [1895-1948]
        Nov. 28, 2021

        Oscar VERPOORTEN [1895-1948]

        Est: €100 - €300

        Painting oil on canvas signed "Winter view" dim. 75 x 75 cm. with frame 90 x 90 cm.

        Cnock Auctions
      • VERPOORTEN OSCAR
        Dec. 16, 2020

        VERPOORTEN OSCAR

        Est: €200 - €300

        Farm

        Campo & Campo
      • Oscar VERPOORTEN (1895-1948)
        Jan. 26, 2019

        Oscar VERPOORTEN (1895-1948)

        Est: €100 - €200

        Oscar VERPOORTEN (1895-1948) oil on panel sight of the Lys

        Maison Jules Veilinghuis
      • OSCAR VERPOORTEN (1895-1948) Paard en kar voor het Hessenhuis. Doek. Getekend 'Verpoorten'. 60 x 70
        Jun. 19, 2018

        OSCAR VERPOORTEN (1895-1948) Paard en kar voor het Hessenhuis. Doek. Getekend 'Verpoorten'. 60 x 70

        Est: €500 - €600

        OSCAR VERPOORTEN (1895-1948) Labour horses in front of the Hessenhuis. Canvas. Signed 'Verpoorten'. 60 x 70

      • OSCAR VERPOORTEN (1895-1948)
        Mar. 20, 2018

        OSCAR VERPOORTEN (1895-1948)

        Est: €1,000 - €1,500

        OSCAR VERPOORTEN (1895-1948) Havenzicht met dokwerkers. Doek. Getekend 'Verpoorten'. 89 x 99 OSCAR VERPOORTEN (1895-1948) Vue de port avec dockeurs. Toile. Signée 'Verpoorten'. 89 x 99 OSCAR VERPOORTEN (1895-1948) Port view with men working on the docks. Canvas. Signed 'Verpoorten'. 89 x 99

      • OSCAR VERPOORTEN (1895-1948)Zeilboten op de Schelde. Olie op pa
        Dec. 13, 2017

        OSCAR VERPOORTEN (1895-1948)Zeilboten op de Schelde. Olie op pa

        Est: €400 - €600

        OSCAR VERPOORTEN (1895-1948) Zeilboten op de Schelde. Olie op papier. Getekend 'Verpoorten'. Ingekaderd. 48 x 48 OSCAR VERPOORTEN (1895-1948) Voiliers sur la fleuve. Huile sur carton. Signé. Encadré. 48 x 48 OSCAR VERPOORTEN (1895-1948) Boats on the the river. Oil on cardboard. Signed. Framed. 48 x 48

      • Oscar Verpoorten (Belgien 1895 - 1948)
        Dec. 05, 2015

        Oscar Verpoorten (Belgien 1895 - 1948)

        Harbor scene, oil on canvas, 90 cm x 100 cm, bottom left signed Verpoorten, rim partially abrasion by a frame; Hafenszene, Öl auf Leinwand, 90 cm x 100 cm, unten links Verpoorten signiert, am Rand partiell Abrieb durch einen Rahmen

        Wettmann
      • OSCAR VERPOORTEN (1895 - 1948) Havengeul. Doek op
        Mar. 26, 2013

        OSCAR VERPOORTEN (1895 - 1948) Havengeul. Doek op

        Est: €400 - €600

        OSCAR VERPOORTEN (1895 - 1948) Havengeul. Doek op triplex. Getekend 'Verpoorten'. Volgens inscriptie op verso tentoongesteld op het 'Salon der Marineschilders' in 1937. Afmetingen: 35 x 46

      • OSCAR VERPOORTEN (1895 - 1948) Visschers (avond)'
        Feb. 05, 2013

        OSCAR VERPOORTEN (1895 - 1948) Visschers (avond)'

        Est: €400 - €500

        OSCAR VERPOORTEN (1895 - 1948) Visschers (avond)' Doek. Getekend 'Verpoorten'. Etiket op verso 'Salon der marine schilders 1936'. Toile. Signée 'Verpoorten'. Etiquette au verso 'Salon der marine schilders 1936'. 90 x 100

      • OSCAR VERPOORTEN (1895 - 1948) Lossen op de kade.
        Feb. 05, 2013

        OSCAR VERPOORTEN (1895 - 1948) Lossen op de kade.

        Est: €800 - €1,000

        OSCAR VERPOORTEN (1895 - 1948) Lossen op de kade. Doek. Getekend Verpoorten'. Au quai. Toile. Signée 'Verpoorten'. 98 x 100

      • OSCAR VERPOORTEN (NETHERLANDS) PRINT OF "SCEEPBOOT
        Mar. 24, 2012

        OSCAR VERPOORTEN (NETHERLANDS) PRINT OF "SCEEPBOOT

        Est: £20 - £50

        OSCAR VERPOORTEN (NETHERLANDS) PRINT OF "SCEEPBOOT FATIMA" BEARING SIGNATURE IN PENCIL AND DATED, 42 X 30CM

        Horner's the Auctioneers (Acle)
      • VERPOORTEN OSCAR1895 - 1948 Paard in de wei Cheval
        Apr. 27, 2011

        VERPOORTEN OSCAR1895 - 1948 Paard in de wei Cheval

        Est: €300 - €400

        VERPOORTEN OSCAR1895 - 1948 Paard in de wei Cheval au pré Olie op papier. Huile sur papier Get. Sig. 44 x 44

        Campo & Campo
      • VERPOORTEN OSCAR (1895-1948) Landschap. Paysage
        Oct. 20, 2009

        VERPOORTEN OSCAR (1895-1948) Landschap. Paysage

        Est: €200 - €300

        VERPOORTEN OSCAR (1895-1948) Landschap. Paysage Olie op paneel. Huile sur panneau.. .Get. Sig.. . 36 x 48 cm

        Campo & Campo
      • VERPOORTEN OSCAR (1895 - 1948) Ruggelings naakt.
        Oct. 14, 2008

        VERPOORTEN OSCAR (1895 - 1948) Ruggelings naakt.

        Est: €300 - €400

        VERPOORTEN OSCAR (1895 - 1948) Ruggelings naakt. Nu de dos Olie op paneel. Huile sur panneau...Get. Sig... 50 x 40 cm

        Campo & Campo
      • VERPOORTEN OSCAR (1895 - 1948) Boten op de
        May. 27, 2008

        VERPOORTEN OSCAR (1895 - 1948) Boten op de

        Est: €200 - €300

        VERPOORTEN OSCAR (1895 - 1948) Boten op de Schelde. Bateaux sur l'Escaut Olie op paneel. Huile sur panneau.. .Get. Sig.. . 50 x 60 cm

        Campo & Campo
      • Oscar Verpoorten (1895-1948) Ecole belge Huile sur
        Mar. 17, 2008

        Oscar Verpoorten (1895-1948) Ecole belge Huile sur

        Est: €400 - €600

        Oscar Verpoorten (1895-1948) Ecole belge Huile sur toile: L'Escaut à Kalloo. Signée: Verpoorten. Dimensions : 81 x 90

        Horta