Miek Vermeulen Sold at Auction Prices

b. 1950 -

    • Miek Vermeulen (1950)
      Aug. 30, 2017

      Miek Vermeulen (1950)

      Est: €200 - €300

      'Passie' linksonder gemonogrammeerd en gedateerd '90 aquarel, 15x6 cm Herkomst: - Tentoongesteld PAN Amsterdam, 19-28 okt. 1990 - Galerie Lieve Hemel, Vijzelgracht Amsterdam, nr. 67, tentoonstellng 16 nov. - 11 jan. 1992.