Daniel Verkerk Sold at Auction Prices

b. 1972 -

    • Daniël Verkerk (1972)
      Jul. 13, 2016

      Daniël Verkerk (1972)

      Est: €300 - €400

      Zonder titel in dorso get. en gedateerd 1994 olieverf op doek, 150x200 cm

    • Daniël Verkerk (1972)
      May. 25, 2016

      Daniël Verkerk (1972)

      Est: €600 - €800