Marcel Verdren Sold at Auction Prices

b. 1933 - d. 1976

    • Marcel VERDREN (1933-1976)
      Jun. 18, 2023

      Marcel VERDREN (1933-1976)

      Est: €1,500 - €2,000

      Marcel VERDREN (1933-1976) Oil on canvas Composition, signed and dated '74 verso. Olie op doek Compositie, getekend en gedateerd '74 verso.

      Maison Jules Veilinghuis
      Oct. 16, 2022

      Est: €100 - €200

      VERDREN MARCEL-HENRI (1933 - 1976) lot van drie zeefdrukken met getitelde abstracte composities - 54 x 54, 64 x 49 en 50 x 70 getekend three 20th Cent.Belgian abstract screenprints - signed Marcel-Henri Verdren

      DVC
    • MARCEL VERDREN (1933-1976)
      Oct. 12, 2022

      MARCEL VERDREN (1933-1976)

      Est: €200 - €300

      Untitled, 1962. Canvas. Signed and dated 'Verdren/ 62'. Description FR Sans titre, 1962. Toile. Signée et datée 'Verdren/ 62'. Beschrijving NL Zonder titel, 1962. Doek. Getekend en gedateerd ‘Verdren/ 62’.

    • Marcel VERDREN (1933-1976)
      May. 14, 2022

      Marcel VERDREN (1933-1976)

      Est: €800 - €1,200

      Marcel VERDREN (1933-1976) Oil on cancas No title. Signed and dated 71. Olie op doek Zonder titel. Gesigneerd en gedateerd 71.

      Maison Jules Veilinghuis
    • Marcel VERDREN (1933-1976)
      May. 14, 2022

      Marcel VERDREN (1933-1976)

      Est: €600 - €800

      Marcel VERDREN (1933-1976) Oil on canvas Ni title. Signed and dated 69. Olie op doek Zonder titel. Gesigneerd en gedateerd 69.

      Maison Jules Veilinghuis
    • Marcel Verdren (1933-1976)
      Jan. 30, 2021

      Marcel Verdren (1933-1976)

      Est: €600 - €800

      Marcel Verdren (1933-1976) Oil on canvas J. Hendrickx signed and dated '68 Olieverf op doek J. Hendrickx gesigneerd en gedateerd '68

      Maison Jules Veilinghuis
    • MARCEL VERDREN (1933-1976) "Sans titre, 1963" Fusain sur papier. Signé
      Dec. 15, 2019

      MARCEL VERDREN (1933-1976) "Sans titre, 1963" Fusain sur papier. Signé

      Est: €250 - €350

      MARCEL VERDREN (1933-1976) "Sans titre, 1963" Fusain sur papier. Signé et daté en bas à droite. Houtskool op papier. Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd. 68 x 48 cm

      Cornette de Saint-Cyr-Bruxelles
    • Marcel VERDREN (1933-1976)
      Dec. 01, 2019

      Marcel VERDREN (1933-1976)

      Est: €600 - €800

      oil on canvas J Hendrickx signed, titled and dated 68 verso

      Maison Jules Veilinghuis
    • MARCEL VERDREN (1933-1976) Space I, 1968. Sérigraphie en noir. Signée, titrée, datée
      Nov. 17, 2019

      MARCEL VERDREN (1933-1976) Space I, 1968. Sérigraphie en noir. Signée, titrée, datée

      Est: €100 - €150

      MARCEL VERDREN (1933-1976) Space I, 1968. Sérigraphie en noir. Signée, titrée, datée et numérotée 48/125. Zeefdruk in zwart. Gesigneerd, getiteld, gedateerd en genummerd 48/125. 65 x 50 cm

    • Marcel VERDREN (1933-1976)
      Jun. 02, 2019

      Marcel VERDREN (1933-1976)

      Est: €400 - €600

      Marcel VERDREN (1933-1976) oil on canvas Composition signed and dated 67 on the back

      Maison Jules Veilinghuis
    • Marcel VERDREN (1933-1976)
      Jun. 02, 2019

      Marcel VERDREN (1933-1976)

      Est: €400 - €600

      Maison Jules Veilinghuis