Marcel-Henri Verdren Sold at Auction Prices

Naval painter

    • Tableaux
      Jan. 16, 2024

      Tableaux

      Est: €1,000 - €1,500

      Paire d'acryliques sur toile "Compositions géométriques". L'une est signée au dos Verdren et datée (19)67. Ecole belge. Dim.:+/-60x60cm. VERDREN Marcel-Henri (1933 - 1976)

    • HENRI VERDREN (1933-1976) Composition abstraite, 1962. Huile sur toile. Signée et dat
      Dec. 15, 2021

      HENRI VERDREN (1933-1976) Composition abstraite, 1962. Huile sur toile. Signée et dat

      Est: €600 - €800

      HENRI VERDREN (1933-1976) Composition abstraite, 1962. Huile sur toile. Signée et datée en bas à droite. Constresignée au dos. Olieverf op doek. Rechts onderaan gesigneerd en gedateerd. Achteraan gesigneerd. 70 x 60 cm

      Cornette de Saint-Cyr-Bruxelles
    • HENRI VERDREN (1933-1976) Composition abstraite, 1964. Huile sur toile. Signée et dat
      Dec. 15, 2021

      HENRI VERDREN (1933-1976) Composition abstraite, 1964. Huile sur toile. Signée et dat

      Est: €800 - €1,200

      HENRI VERDREN (1933-1976) Composition abstraite, 1964. Huile sur toile. Signée et datée au dos. Olieverf op doek. Achteraan gesigneerd en gedateerd. 65 x 81 cm

    • HENRI VERDREN (1933-1976) Composition abstraite, 1967. Huile sur toile. Signée et dat
      Dec. 15, 2021

      HENRI VERDREN (1933-1976) Composition abstraite, 1967. Huile sur toile. Signée et dat

      Est: €800 - €1,200

      HENRI VERDREN (1933-1976) Composition abstraite, 1967. Huile sur toile. Signée et datée au dos. Olieverf op doek. Achteraan gesigneerd en gedateerd. 80 x 80 cm

    • VERDREN MARCEL-HENRI (1933 - 1976) olieverfschilderij op doek : "Abstracte compositie" - 81 x 65 g
      Dec. 04, 2021

      VERDREN MARCEL-HENRI (1933 - 1976) olieverfschilderij op doek : "Abstracte compositie" - 81 x 65 g

      Est: €800 - €1,200

      VERDREN MARCEL-HENRI (1933 - 1976) olieverfschilderij op doek : "Abstracte compositie" - 81 x 65 getekend en gedateerd 1963 20th Cent. Belgian abstract oil on canvas - signed Marcel-Henri Verdren and dated 1963

      DVC
      Feb. 21, 2021

      Est: €1,500 - €2,500

      VERDREN MARCEL- HENRI (1933 - 1976) ruitvormige diptiek olieverfschilderijen op doek met een typische geometrisch-abstracte compositie - telkens : 112 x 112 cm één ervan is op verso getekend en gedateerd (19)67 English Translation: 20th Cent. Belgian diptych of two abstract oil on canvas - signed Marcel-Henri Verdren and dated 1967

      DVC
    • Geometric abstraction by Verdren
      May. 28, 2019

      Geometric abstraction by Verdren

      Est: €1,000 - €1,500

      - VERDREN, Marcel Henri (Belgian 1933 - 1976). Composition in grey, c. 1960s. Oil on canvas, signed 'M Verdren' (lower right, faded); framed. Some stable craquelure (mainly in the lower part), minor surface grime in places.

      Adams Amsterdam Auctions
    • Marcel-Henri Verdren (1933-1976)
      Jun. 27, 2018

      Marcel-Henri Verdren (1933-1976)

      Est: €800 - €1,200

      Abstracte compositie in zwart en grijs , olieverf op doek, zonder lijst, 100x100 cm

    • Henri Verdren (1933-1976) A Jimmy Hendrickx, 1968 Huile sur toile. Signé
      Jun. 12, 2018

      Henri Verdren (1933-1976) A Jimmy Hendrickx, 1968 Huile sur toile. Signé

      Est: €800 - €1,200

      Henri Verdren (1933-1976) A Jimmy Hendrickx, 1968 Huile sur toile. Signée, datée et titrée au dos. Olieverf op doek. Achteraan, gesigneerd, gedateerd en getiteld. 60 x 60 cm

    • Henri Verdren (1933-1976) Composition, 1971 Huile sur toile. Signée et d
      Jun. 12, 2018

      Henri Verdren (1933-1976) Composition, 1971 Huile sur toile. Signée et d

      Est: €800 - €1,200

      Henri Verdren (1933-1976) Composition, 1971 Huile sur toile. Signée et datée au dos. Olieverf op doek. Achteraan gesigneerd en gedateerd. 50 x 50 cm

    • Marcel-Henri Verdren (1933-1976) Peinture P.L. n°128, 1963 Huile sur toile
      Jun. 04, 2018

      Marcel-Henri Verdren (1933-1976) Peinture P.L. n°128, 1963 Huile sur toile

      Est: €4,000 - €6,000

      Marcel-Henri Verdren (1933-1976) Peinture P.L. n°128, 1963 Huile sur toile. Signée et datée au dos. Olieverf op doek. Achteraan gesigneerd en gedateerd. 125 x 162 cm

    • MARCEL VERDREN (1933-1976)
      Mar. 20, 2018

      MARCEL VERDREN (1933-1976)

      Est: €500 - €600

      MARCEL VERDREN (1933-1976) Zonder titel. Doek. Getekend en gedateerd 'Verdren (19)61'. 70 x 60 MARCEL VERDREN (1933-1976) Sans titre. Toile. Signée et datée 'Verdren (19)61'. 70 x 60 MARCEL VERDREN (1933-1976) Untitled. Canvas. Signed and dated 'Verdren (19)61'. 70 x 60

    • MARCEL-HENRI VERDREN (1933-1976) Untitled. Screenprint. Signed, dated and numbered in pencil. Framed.
      Jun. 21, 2017

      MARCEL-HENRI VERDREN (1933-1976) Untitled. Screenprint. Signed, dated and numbered in pencil. Framed.

      Est: €100 - €200

      MARCEL-HENRI VERDREN (1933-1976) Untitled. Screenprint. Signed, dated and numbered in pencil. Framed. Zonder titel (1968). Zeefdruk. Getekend en gedateerd in potlood 'Verdren 68' en genummerd 34/75. In kader. Sérigraphie. Signée et datée. Numérotée. Encadrée.

    • oil on canvas - signed on the back and to be dated around 1965
      Apr. 03, 2017

      oil on canvas - signed on the back and to be dated around 1965

      Est: €1,300 - €1,600

      oil on canvas - signed on the back and to be dated around 1965 VERDREN MARCEL-HENRI (1933 - 1976) olieverfschilderij op doek : "Abstracte compositie" - 60 x 73 getekend op verso en te dateren omstreeks 1965

      DVC
    • Marcel Verdren (1933-1976)
      Mar. 08, 2017

      Marcel Verdren (1933-1976)

      Est: €400 - €600

      Geometrische compositie in grijs wit zwart zonder signatuur spuitverf op doek, zonder lijst, 195x130 cm Herkomst: Nalatenschap Henk van der Vet.

    • MARCEL-HENRI VERDREN (1933-1976)
      Oct. 28, 2015

      MARCEL-HENRI VERDREN (1933-1976)

      Est: €250 - €300

      Beschrijving NL Compositie (1964). Collage. Getekend en gedateerd in potlood 'Verdren 64'. Met annotaie 'Collage'. In kader. 350 x 375 mm Description FR Collage. Signé et daté à la mine de plomb. Annoté. Encadré. 350 x 375 mm Description EN Collage. Signed and dated in pencil. With annotation. Framed. 350 x 375 mm Herkomst: Galerie Saint-Laurent, Brussel (stempel/ cachet op/ au verso).

      Oct. 28, 2015

      Est: €100 - €150

      Beschrijving NL Geometrische compositie (1968). Zeefdruk. Getekend en gedateerd in potlood 'Verdren 68' en genummerd A/Z. Bijgevoegd: Geometrische composities. Drie zeefdrukken. Verschillende afmetingen. 640 x 505 mm Description FR Un lot de quatre compositions géometric. Sérigraphies. 640 x 505 mm Description EN Geometric composition. Screenprint. Signed, dated and numbered in pencil. We join: Geomtreic compositions. Set of three screenprints. Different sizes. 640 x 505 mm