Albert Vael Sold at Auction Prices

b. 1914 - d. 1981

    • VAEL ALBERT (1914-1981)
      Oct. 29, 2024

      VAEL ALBERT (1914-1981)

      Est: €200 - €400

      The perfect marriage

      Campo & Campo
    • Albert Vael (1914-1981)
      Oct. 07, 2015

      Albert Vael (1914-1981)

      Est: €200 - €300

      De ouderdom linksboven get. en gedateerd '71 olieverf op doek, 78x58 cm