Rudolf Václavík Sold at Auction Prices

    • Rudolf Václavík (1898-?) THE LESSER TOWN.
      Jun. 21, 2014

      Rudolf Václavík (1898-?) THE LESSER TOWN.

      Est: Kč1,900 - Kč3,800

      Rudolf Václavík (1898-?) THE LESSER TOWN. Aquarelle on cardboard, 470x642 mm, signed lower left 'Václavík' . Framed, glassed. Rudolf Václavík (1898-?) MALÁ STRANA. Akvarel na kartonu, 470x642 mm, sign. vlevo dole „Václavík". Rámováno, zaskleno. Rudolf Václavík (1898-?) KLEINSEITE. Aquarell auf Karton, 470x642 mm, links unten sign. „Václavík". Gerahmt, verglast.

      Auction House Zezula
    • Rudolf Václavík (1898-?) ČERTOVCE CHANNEL.
      Jun. 21, 2014

      Rudolf Václavík (1898-?) ČERTOVCE CHANNEL.

      Est: Kč1,900 - Kč3,800

      Rudolf Václavík (1898-?) ČERTOVCE CHANNEL. Aquarelle on cardboard, 477x675 mm (inside mount measurement), signed lower left 'Václavík'. Mounted, framed, glassed. Rudolf Václavík (1898-?) NA ČERTOVCE. Akvarel na kartonu, 477x675 mm (výřez pasparty), sign. vlevo dole „Václavík". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Rudolf Václavík (1898-?) NA ČERTOVCE. Aquarell auf Karton, 477x675 mm (Passepartout-Ausschnitt), sign. links unten „Václavík". Passepartout, gerahmt, verglast.

      Auction House Zezula
    • Rudolf Václavík (1898-?) A COUNTRY COURT.
      Jun. 21, 2014

      Rudolf Václavík (1898-?) A COUNTRY COURT.

      Est: Kč1,900 - Kč3,800

      Rudolf Václavík (1898-?) A COUNTRY COURT. Aquarelle on cardboard, 460x650 mm, signed lower right 'Václavík'. Framed, glassed. Rudolf Václavík (1898-?) SELSKÝ DVŮR. Akvarel na kartonu, 460x650 mm, sign. vpravo dole „Václavík". Rámováno, zaskleno. Rudolf Václavík - studoval na vídeňské akademii, ve své tvorbě se věnoval především městským motivům, zejména pražským akvarelům. Rudolf Václavík (1898-?) BAUERNHOF. Aquarell auf Karton, 460x650 mm, rechts unten sign. „Václavík". Gerahmt, verglast.

      Auction House Zezula
    • Rudolf Václavík (*1898). Prague view. View on
      Apr. 02, 2011

      Rudolf Václavík (*1898). Prague view. View on

      Est: Kč3,000 - Kč6,000

      Rudolf Václavík (*1898). Prague view. View on Hradčany with Old Town and Vltava river. Aquarelle and gouache on paper, 480x635 mm, bottom left signed „Václavík". Framed, glassed. Rudolf Václavík (*1898). PRAGER VEDUTE. Ansicht von Hradschin mit Altstadt und Moldau. Aquarell und Gouache auf Papier, 480×635 mm, links unten sign. „Václavík". Gerahmt, verglast. Rudolf Václavík (*1898). PRAŽSKÁ VEDUTA. Pohled na Hradčany se Starým Městem a tokem Vltavy. Akvarel a kvaš na papíře, 480×635 mm, sign. vlevo dole „Václavík". Rámováno, zaskleno.

      Auction House Zezula