Jakob (1709) Ulrich Sold at Auction Prices

      • Ulrich, Johann Jakob: Orationes duae
        Apr. 17, 2024

        Ulrich, Johann Jakob: Orationes duae

        Est: €120 - €180

        Ulrich, Johann Jakob. Orationes duae, in coetu praesidum ecclesiae et Scholae Tigurinae habitae. 4 nn., 43 num., 1 nn. Bl. Mit Holzschnitt-Druckermarke auf dem Titel. Pappband um 1750 (stark berieben, Fehlstellen) mit Grünschnitt. 19,5 x 13,5 cm. Zürich, Johann Wolf, 1619. -- VD17 7:672864Q. – Johann Jakob Ulrich (1569-1638) war Züricher Theologe, 1619 hielt er in dem heutigen Collegium Carolinum anlässlich des hundertjährigen Reformationsjubiläum zwei Reden, die hier niedergeschrieben sind. – Hs. Besitzvermerk auf dem Titel, Exlibris im Innenspiegel, eselsohrig, Blatt L3-4 mit kleinem Wurmloch (minimaler Textverlust).

      • Ulrich, Johann Jakob
        Jun. 09, 2018

        Ulrich, Johann Jakob

        Est: €700 - €900

        De Hoogste Wysheit op de Hoogtens roepende. Of de Guldene, zoo Genaamde Berg-Predikatie, van den Grooten Leeraar Jesus Christus. Begreepen in het V. VI. en VII. Capittel des Evangeliums van Mattheus. In verscheide Predikatien verklaart en op de Conscientie toegepast. Uit het Hoogduitsch vertaalt, door Isaac le Long. Verrykt met een Voorreeden over de Genade-Werkingen des H. Geestes, omtrent de Memorie van des Heeren Gunstelingen, door Daniel Gerdes.

        Boekhandel en Antiquariaat De Roo
      • ULRICH, JOHANN JAKOB
        Jun. 28, 2017

        ULRICH, JOHANN JAKOB

        Est: CHF800 - CHF1,200

        ULRICH, JOHANN JAKOB (Andelfingen 1798 - 1877 Zurich) Swiss Alpine idyll. 1842. Oil on canvas. Signed and dated lower left: J. Ulrich. 1842. 24.5 x 32.5 cm. --------------- ULRICH, JOHANN JAKOB (Andelfingen 1798 - 1877 Zürich) Schweizer Alpenidylle. 1842. Öl auf Leinwand. Unten links signiert und datiert: J. Ulrich. 1842. 24,5 x 32,5 cm.

      • Ulrich, Johann Jakob
        Jun. 17, 2017

        Ulrich, Johann Jakob

        Est: €200 - €300

        De Geestelyke Aaron, of Groote Hogepriester over Godts Huis, Jesus Christus. Dat is Verklaring over het zeventiende capittel van het Evangelium van Johannes, of Hogepriesterlyk Gebedt, in XLVIII. Leerredenen. In 't Nederduitsch vertaalt, en met een Voorreede verrykt over de Vuurige Tongen op de Apostelen, door Bernhardus Keppel.