Inez Tuschnerová Sold at Auction Prices

  • Inez Tuschnerová (*1932) MADAME FAVART. Character
    Nov. 12, 2011

    Inez Tuschnerová (*1932) MADAME FAVART. Character

    Est: Kč800 - Kč1,600

    Inez Tuschnerová (*1932) MADAME FAVART. Character from the operetta by Jacques Offenbach that was created after real French actress of the 18th century, Madame Marie Justine Duronceray. Ink drawing and aquarelle on paper 570x420 mm (inside mount measurements), bottom left part signed „Inez Tuschnerová". Mounted, framed, glassed. Inez Tuschnerová (*1932) MADAME FAVART. Postava z operety Jacquese Offenbacha, vytvořená podle skutečné francouzské herečky 18. století Marie Justine Duroncerayové. Kresba tuší a akvarel na papíře, 570×420 mm (výřez pasparty), sign. vlevo dole „Inez Tuschnerová". Paspartováno, rámováno, zaskleno. Inez Tuschnerová (*1932) MADAME FAVART. Figur aus der Operette von Jacques Offenbach, geschaffen nach französischer Schauspielerin Marie Justine Duronceray aus dem 18.Jh. Tuschezeichnung und Aquarell auf Papier, 570×420 mm (ohne Passepartout), links unten sign. „Inez Tuschnerová". Passepartout, gerahmt, verglast.

    Auction House Zezula