Slavoboj Tusar Sold at Auction Prices

Illustrator, Calligrapher

  • Slavoboj Tusar (1885 - 1950)
    Jun. 05, 2010

    Slavoboj Tusar (1885 - 1950)

    Est: Kč250 - Kč500

    From library of Marie Majerova, 1917. Colored woodcut on paper, 238 x 173 mm, pencil signed „Slavoboj Tusar". Slavoboj Tusar (1885-1950) Z knihovny Marie Majerové, 1917. Barevný dřevořez na papíře, 238x173 mm, sign. tužkou „Slavoboj Tusar". Slavoboj Tusar (1885-1950) Aus der Bibliothek von Marie Majerová, 1917. Farbholzschnitt auf Papier, 238x173 mm, mit Bleistift sign. „Slavoboj Tusar".

    Auction House Zezula