Claes Truus Sold at Auction Prices

Painter, Landscape painter, Portrait painter, Flower painter

    • Truus Claes (1890 - 1954) Dame met blauwe hoed
      Sep. 23, 2024

      Truus Claes (1890 - 1954) Dame met blauwe hoed

      Est: €100 - €150

      Olieverf op doek, l.o. gesigneerd. 100 x 65 / 107 x 72 cm

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • CLAES TRUUS
      Jul. 02, 2020

      CLAES TRUUS

      Est: €50 - €100

      Gitan à la cIgarette. Huile sur panneau. Signé. 46 x 35 cm.

      Galerie Athena
    • CLAES TRUUS
      Jul. 02, 2020

      CLAES TRUUS

      Est: €70 - €100

      Tête de jeune hollandaise. Huile sur panneau. Signé. 24 x 19 cm.

      Galerie Athena
    • Truus Gertrude Claes (1890-1954), 'Bordurende
      Mar. 20, 2012

      Truus Gertrude Claes (1890-1954), 'Bordurende

      Est: €80 - €120

      Truus Gertrude Claes (1890-1954), 'Bordurende vrouw', gesigneerd, doek, afm. 27 x 21 cm.

      Zeeuws Veilinghuis