Camille Triest Sold at Auction Prices

Flower painter, Still life painter, b. 1868 - d. 1949

    • Camille Triest van Mulders (1868-1949) Stilleven met bloemen, gesigneerd r.o., olieverf op doek
      Oct. 04, 2022

      Camille Triest van Mulders (1868-1949) Stilleven met bloemen, gesigneerd r.o., olieverf op doek

      Est: €200 - €300

      Camille Triest van Mulders (1868-1949) Stilleven met bloemen, gesigneerd r.o., olieverf op doek, 37 x 51 cm

      Veilinghuis Van Spengen
    • CAMILLE TRIEST VAN MULDERS (1868-1949)
      Dec. 08, 2020

      CAMILLE TRIEST VAN MULDERS (1868-1949)

      Est: €500 - €600

      An elegant interior with a flower bouquet. Canvas. Signed 'C. Van Mulders'. Contemporary gilded frame. Fire damage. Description FR Intérieur avec bouquet champêtre. Toile. Signée 'C. Van Mulders'. Cadre doré d'epoque. Abîmée. Beschrijving NL Burgerlijk interieur met veldboeket. Doek. Getekend 'C. Van Mulders'. Eigentijdse vergulde kader. Brandschade.

    • Camille TRIEST VAN MULDERS (1868-1949)
      May. 17, 2020

      Camille TRIEST VAN MULDERS (1868-1949)

      Est: €200 - €300

      Oil on canvas Roses

      Maison Jules Veilinghuis