André Anne Tigchelaar Sold at Auction Prices

Painter, b. 1923 - d. 2011

    • Andre Tigchelaar (1923-2011) Roosters fi
      May. 07, 2024

      Andre Tigchelaar (1923-2011) Roosters fi

      Est: €50 - €75

      Andre Tigchelaar (1923-2011) Roosters fighting, signed and dated l.r. '98, mixed media on paper, 48,5 x 47 cm

      Veilinghuis Van Spengen
      Feb. 27, 2024

      Est: €100 - €150

      Veilinghuis Van Spengen
    • André Tigchelaar (1923-2011)
      Jul. 13, 2016

      André Tigchelaar (1923-2011)

      Est: €140 - €180

      IJsvogel linksonder get. en gedateerd '82 olieverf op doek, 79x94 cm