Antoon Wijnand Tieland Sold at Auction Prices

    • TOON TIELAND (1919-2006)
      Jun. 19, 2023

      TOON TIELAND (1919-2006)

      Est: €1,500 - €2,500

      Vlaamsch Dorp (Flemish Village) (1996) Signed and dated 96 lower right Oil on canvas, 40.2 x 50.3 cm Provenance: - Kunstgalerij Douwes & Reerink, Amersfoort, 1997 - Private collection, the Netherlands * Please note: condition reports and additional photos are available upon request. For more information please visit our website: www.aagauctioneers.com.

      AAG Auctioneers
    • Toon Tieland (1919-2006) Dorpsgezicht met kerk, gesigneerd linksonder en gedateerd 19
      Jun. 28, 2022

      Toon Tieland (1919-2006) Dorpsgezicht met kerk, gesigneerd linksonder en gedateerd 19

      Est: €600 - €800

      Toon Tieland (1919-2006) Dorpsgezicht met kerk, gesigneerd linksonder en gedateerd 1965, doek, 60 x 70 cm -herstelde scheur l.o.-

      Veilinghuis Van Spengen
    • Toon Tieland (1919-2006) 'De Vruchtbomen', gesigneerd en gedateerd r.o. '9[3/8], olie
      Jun. 28, 2022

      Toon Tieland (1919-2006) 'De Vruchtbomen', gesigneerd en gedateerd r.o. '9[3/8], olie

      Est: €2,500 - €3,500

      Toon Tieland (1919-2006) 'De Vruchtbomen', gesigneerd en gedateerd r.o. '9[3/8], olieverf op doek, 40 x 50 cm -Met kunstenaarsetiket op verso-

      Veilinghuis Van Spengen
    • Toon Tieland (1919-2006) 'Hoeve te Deurle in de lente', gesigneerd en
      Mar. 01, 2022

      Toon Tieland (1919-2006) 'Hoeve te Deurle in de lente', gesigneerd en

      Est: €3,000 - €5,000

      Toon Tieland (1919-2006) 'Hoeve te Deurle in de lente', gesigneerd en gedateerd r.o. '94', olieverf op doek, 40 x 50 cm -getiteld op label op verso-

      Veilinghuis Van Spengen
    • Toon Tieland (1919-2006) 'De Vruchtbomen', gesigneerd en gedateerd r.o
      Mar. 01, 2022

      Toon Tieland (1919-2006) 'De Vruchtbomen', gesigneerd en gedateerd r.o

      Est: €3,000 - €5,000

      Veilinghuis Van Spengen
    • Toon Tieland (Amersfoort 1919 - 2006)
      Oct. 14, 2013

      Toon Tieland (Amersfoort 1919 - 2006)

      Toon Tieland (Amersfoort 1919 - 2006) Untitled - Signed and dated 1977 l.r. Oil on canvas, 80.3 x 89.9 cm - Provenance: - Stichting Kunst & Historisch Bezit ABN AMRO, The Netherlands

      AAG Auctioneers