Vladimír Tesar Sold at Auction Prices

Painter, Illustrator

    • Vladimír Tesař  (1924-2008)  STROM, 1984.
      Nov. 09, 2013

      Vladimír Tesař  (1924-2008)  STROM, 1984.

      Est: Kč90 - Kč180

      Vladimír Tesař  (1924-2008)  STROM, 1984. Barevný lept na ručním papíře, 185x117 mm, sign. a dat. tužkou vpravo dole „V. Tesař 84.", zn. tužkou vlevo dole „86/200". Vladimír Tesař  (1924-2008)  STROM, 1984. Barevný lept na ručním papíře, 185x117 mm, sign. a dat. tužkou vpravo dole „V. Tesař 84.", zn. tužkou vlevo dole „86/200". Vladimír Tesař  (1924-2008)  STROM, 1984. Barevný lept na ručním papíře, 185x117 mm, sign. a dat. tužkou vpravo dole „V. Tesař 84.", zn. tužkou vlevo dole „86/200".

      Auction House Zezula