Bob Tenge Sold at Auction Prices

    • Tenge, Bob (1934-2018). "T.V. kijken".
      Nov. 21, 2024

      Tenge, Bob (1934-2018). "T.V. kijken".

      Est: €70 - €90

      Tenge, Bob (1934-2018). "T.V. kijken". Colour woodcut, 29,5x30 cm., signed "Tenge '93", titled, "Xylografie" and "23/25" in pencil. Idem. (Farmers on a cattle market, bargaining over a nude woman). Colour woodcut, 29,5x30 cm., signed "Tenge '93", "Xylografie" and "E.A. II" in pencil.

      Bubb > Kuyper: Auctioneers of Books, Fine Arts & Manuscripts
      Sep. 25, 2023

      Est: €500 - €1,000

      Bob Tenge (1934-2018), oil on canvas, Boy with pigeon, sig. b.r., dated '63, dim. 120 x 90 cm.

      Venduehuis Dickhaut Maastricht
    • Bob Tenge (1934-2018) Twee erotische voorstellingen, xylografie 11/25 en 12/25, r.o. gesigneerd en g
      Mar. 25, 2022

      Bob Tenge (1934-2018) Twee erotische voorstellingen, xylografie 11/25 en 12/25, r.o. gesigneerd en g

      Est: €50 - €80

      Bob Tenge (1934-2018) Twee erotische voorstellingen, xylografie 11/25 en 12/25, r.o. gesigneerd en gedateerd '98 en '93. (A), daarbij een boekje,  cafè De Grenswacht, Bob Tenge. 29.5 x 29.5 / 50.5 x 50.5 cm (2x)

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • Bob Tenge (1934-2018) - Twee erotische voorstellingen
      Dec. 17, 2021

      Bob Tenge (1934-2018) - Twee erotische voorstellingen

      Est: €100 - €150

      Veilinghuis Onder de Boompjes
    • (Art) Oil painting; Bob Tenge, 1979
      Jun. 26, 2019

      (Art) Oil painting; Bob Tenge, 1979

      Est: €50 - €100

      Dim 30x14 cm

      ACA Auctions