Johannes Thomas Lambertus Tebben Sold at Auction Prices

Painter, Water colorist, Mosaizist, Collage Artist, b. 1909 - d. 1978

    • Jan Tebben (1909-1978) Bewoner RSH 1978-1978
      Oct. 18, 2017

      Jan Tebben (1909-1978) Bewoner RSH 1978-1978

      Est: €200 - €250

      Jan Tebben (1909-1978) Bewoner RSH 1978-1978 'Distel' rechtsonder get. olieverf op doek, 59x49,5 cm Herkomst: Rosa Spier Huis, Laren. In dorso sticker: Eigendom Stichting voor en door Kunstenaars.

    • Tebben, Jan
      Dec. 14, 2010

      Tebben, Jan

      Est: €50 - €100

      oil on canvas 45,5 x 60 cm. Beatle and flowers on a wall signed

      Boven’s in coop with Douwes Fine Art