Dirk Arnoldus Tavenraat Sold at Auction Prices

    • Dirk Tavenraat, Still life poultry
      Jul. 04, 2024

      Dirk Tavenraat, Still life poultry

      Est: €300 - €900

      Dirk Tavenraat. 1845 - 1930. 8.3 - 70. Still life poultry. Oil on linen. Marouflé. Dimensions: H 17.5 x W 15.5 cm. In good condition.

      Twents Veilinghuis
    • Tavenraat, D.A. (1845-1930). "Kijkje op Lochem van den wal uit". Drawing, p
      Jun. 01, 2018

      Tavenraat, D.A. (1845-1930). "Kijkje op Lochem van den wal uit". Drawing, p

      Est: €100 - €150

      Tavenraat, D.A. (1845-1930). "Kijkje op Lochem van den wal uit". Drawing, pen and brown ink, 38x56 cm., monogrammed "DT" on recto, titled and "In Sept. 1887" on verso. Idem. "Bij het Crooswijk aan de Rotte". Drawing, pen and brown ink, 32,5x47 cm., monogrammed "DT" on recto, titled and "1884" on verso. - AND 8 similar drawings by the same, w. the following titles/ captions: "Op den Wildenberg 1887", "Vordemsche Beek bij 't Medlar (Vorden G.)", "De dikke boom bij Verwolde (Laren) G.", "Lochem binnen de ringgracht In Sept. 1887", "Aan de Wal te Lochem 1887", "Het oude 'Sneppenschrik' om 1869", "Bij Lochem: de molens in Sept. 1887" and "Berk bij Lochem 1887 (Lochemsche berg)" .

      Bubb > Kuyper: Auctioneers of Books, Fine Arts & Manuscripts
    • Dirk Arnoldus Tavenraat (1845-1930) en Johannes Tavenraat (1809-1881), toegeschreven aan, 'Rendez-vous ter drijfjagt', geannoteerd aan achterzijde, paneel. Afm. 8 x 11 cm.
      Dec. 06, 2017

      Dirk Arnoldus Tavenraat (1845-1930) en Johannes Tavenraat (1809-1881), toegeschreven aan, 'Rendez-vous ter drijfjagt', geannoteerd aan achterzijde, paneel. Afm. 8 x 11 cm.

      Est: €500 - €600

      Zeeuws Veilinghuis
    • Dirk Tavenraat (1845-1930)
      Oct. 07, 2015

      Dirk Tavenraat (1845-1930)

      Est: €150 - €200

      Landschap, Vogels rbeide echtsonder get. aquarel, zonder lijst, 10x16 cm en olieverf op doek, zonder lijst, 24,5x15,5 cm

    • Dirk Arnoldus Tavenraat Antwerp 1845 - The Hague
      Sep. 08, 2008

      Dirk Arnoldus Tavenraat Antwerp 1845 - The Hague

      Est: €500 - €800

      Dirk Arnoldus Tavenraat Antwerp 1845 - The Hague 1930 Landscape near Cleves Signed, annoted verso Oil on panel, 13 x 16 cm.

      AAG Auctioneers
    • Omschrijving: Dirk Arnoldus Tavenraat Antwerpen
      Jun. 16, 2008

      Omschrijving: Dirk Arnoldus Tavenraat Antwerpen

      Est: €800 - €1,000

      Omschrijving: Dirk Arnoldus Tavenraat Antwerpen 1845 - Den Haag 1930 Kleefs Landschap Gesigneerd, geannoteerd verso Olieverf op paneel, 13 x 16 cm.

      AAG Auctioneers