Henk Tas Sold at Auction Prices

b. 1949 -

    • Henk Tas (1949-) - 'Two girls for every...' (1983). In original frame. Signed an
      May. 29, 2018

      Henk Tas (1949-) - 'Two girls for every...' (1983). In original frame. Signed an

      Est: €200 - €400

      Henk Tas (1949-) 'Two girls for every...' (1983). In original frame. Signed and dated on frame verso. Depicted in: Els Barents et al., Henk Tas: Why Me Lord?, Rotterdam 2001, no. 37. Fotodruk 50 x 40 cm. (incl. lijst)

      Vendu Rotterdam
    • Henk Tas (1949)
      Nov. 11, 2015

      Henk Tas (1949)

      Est: €600 - €800

      Zonder titel (Boten) beide rechtsonder get. en gedateerd '90 2 C-prints met gemengde techniek, oplage 10/20, elk 64x50 cm

    • Henk Tas (1949)
      Nov. 11, 2015

      Henk Tas (1949)

      Est: €600 - €800

      Zonder titel (Elvis) beide rechtsonder get. en gedateerd '90 2 C-prints met gemengde techniek, oplage 10/20, elk 64x50 cm

    • Henk Tas (1949)
      Nov. 11, 2015

      Henk Tas (1949)

      Est: €300 - €400

      'Lost' in dorso galeriestikker met titel, nummering en jaar 1996 C-print met een door de kunstenaar bewerkte lijst, oplage 2/2, 87x64 cm Herkomst: Torch Gallery, Amsterdam

    • Henk Tas (1949)
      Nov. 11, 2015

      Henk Tas (1949)

      Est: €300 - €400

      'Deceptio Visus' in dorso get., getiteld, genummerd en gedateerd '97 C-print met een door de kunstenaar bewerkte lijst, oplage 1/2, 87x64 cm Herkomst: Torch Gallery, Amsterdam

    • Henk Tas (1949)
      Nov. 11, 2015

      Henk Tas (1949)

      Est: €500 - €800

      'Home' in dorso get, getiteld, gedateerd '91 C-print met een door de kunstenaar bewerkte lijst, 133x95 cm Herkomst: Torch Gallery, Amsterdam