Czeslaw Tanski Sold at Auction Prices

Painter, Illustrator

  • Jacek Gaj, KARUZELA, 1966 R.; mezzotinta/papier,
    Dec. 16, 2010

    Jacek Gaj, KARUZELA, 1966 R.; mezzotinta/papier,

    Est: zł1,300 - zł2,600

    Jacek Gaj, KARUZELA, 1966 R.; mezzotinta/papier, 32,5 x 39,5 cm (arkusz), 18,7 x 24,5 cm (odcisk płyty) ; sygnowany i datowany p. d.: 'Jacek Gaj 66' opis i dedykacja l. d.: '"Karuzela" - odbitka dla Józka Gielniaka | z podziękowaniem za najlepsze przyjęcie w Bukowcu 30.VII.66'

    Desa Unicum SA
  • Czesław Tański, SEN MAŁŻONKÓW;
    Dec. 16, 2010

    Czesław Tański, SEN MAŁŻONKÓW;

    Est: zł1,500 - zł2,500

    Czesław Tański, SEN MAŁŻONKÓW; ołówek, akwarela/papier, 32 x 38 cm; sygnowany p. d.: 'C. T.'

    Desa Unicum SA