Gilbert Swimberghe Sold at Auction Prices

b. 1927 - d. 2015

          • GILBERT SWIMBERGHE (1927 - 2015)
            Oct. 19, 2024

            GILBERT SWIMBERGHE (1927 - 2015)

            Est: €200 - €400

            GILBERT SWIMBERGHE (1927 - 2015) - "landschappen" - 4 schilderijen - gesigneerd - 18 x 21 cm

            DEWIT Auctions
            Oct. 19, 2024

            Est: €100 - €200

            GILBERT SWIMBERGHE (1927 - 2015) - "landschap" - olieverf op paneel - gesigneerd - gedateerd 1947 - 27 x 32 cm

            DEWIT Auctions
            Oct. 19, 2024

            Est: €100 - €200

            GILBERT SWIMBERGHE (1927 - 2015) - "straatzicht" - olieverf op paneel - gesigneerd - 27 x 32 cm

            DEWIT Auctions
            Oct. 19, 2024

            Est: €100 - €200

            GILBERT SWIMBERGHE (1927 - 2015) - "het atelier" - olieverf op paneel - gesigneerd - gedateerd 1944 - 35 x 30 cm

            DEWIT Auctions
            Oct. 19, 2024

            Est: €100 - €200

            GILBERT SWIMBERGHE (1927 - 2015) - "naakt" - houtskooltekening - gesigneerd en gedateerd 1955 - vroeg werk - 52 x 39 cm

            DEWIT Auctions
            Oct. 19, 2024

            Est: €100 - €200

            GILBERT SWIMBERGHE (1927 - 2015) - "persoon in het geel" - olieverf op paneel - gesigenerd - gedateerd 1955 - 35 x 26 cm

            DEWIT Auctions
            Oct. 19, 2024

            Est: €100 - €200

            GILBERT SWIMBERGHE (1927 - 2015) - "naakt" - olieverf op paneel - gesigneerd - gedateerd 1947 - 35 x 25 cm

            DEWIT Auctions
            Oct. 19, 2024

            Est: €300 - €600

            GILBERT SWIMBERGHE (1927 - 2015) - "strandcabines" - olieverf op paneel - gesigneerd - gedateerd 1953 - vroeg werk - 69 x 78 cm

            DEWIT Auctions
          • GILBERT SWIMBERGHE (1927-2015)
            Oct. 11, 2024

            GILBERT SWIMBERGHE (1927-2015)

            Est: €200 - €300

            Untitled, 1977. Colour screenprint. Signed and dated in pencil, numbered 183/200. Provenance: Former collection of Johan Van Gheluwe. Description FR Sans titre, 1977. Sérigraphie couleur. Signée et datée au crayon, numérotée 183/200. Provenance: Ex-collection Johan Van Gheluwe. Beschrijving NL Zonder titel, 1977. Kleurenzeefdruk. Gesigneerd en gedateerd in potlood, genummerd 183/200. Herkomst: Ex-verzameling Johan Van Gheluwe.

          • Gilbert Swimberghe (1927-2015), four charcoal sketches of female nudes, 1948
            Oct. 10, 2024

            Gilbert Swimberghe (1927-2015), four charcoal sketches of female nudes, 1948

            Est: €200 - €400

            § Gilbert Swimberghe (1927-2015), four charcoal sketches of female nudes, 1948 signed and dated. Is possibly subject to the Artist's Resale Right / consult ‘Conditions of Sale'

            Carlo Bonte Auctions
          • Gilbert Swimberghe (1927-2015), untitled, 1978, lithograph
            Oct. 10, 2024

            Gilbert Swimberghe (1927-2015), untitled, 1978, lithograph

            Est: €200 - €300

            § Gilbert Swimberghe (1927-2015), untitled, 1978, lithograph Signed in pencil. Is possibly subject to the Artist's Resale Right / consult ‘Conditions of Sale'

            Carlo Bonte Auctions
          • Gilbert Swimberghe (1927-2015), female nude seen from the back, 1953, oil on panel 78 x 68 cm. (30.7 x 26.7 in.), Frame: 89 x 79 cm. (35.0 x 31.1 in.)
            Oct. 10, 2024

            Gilbert Swimberghe (1927-2015), female nude seen from the back, 1953, oil on panel 78 x 68 cm. (30.7 x 26.7 in.), Frame: 89 x 79 cm. (35.0 x 31.1 in.)

            Est: €400 - €600

            Gilbert Swimberghe (1927-2015), female nude seen from the back, 1953, oil on panel Signed and dated to the bottom right corner. Is possibly subject to the Artist's Resale Right / consult ‘Conditions of Sale'

            Carlo Bonte Auctions
            Oct. 09, 2024

            Est: €3,000 - €4,000

            Untitled, 1987. Diptych. Oil on canvas. Signature and date (2x) on the reverse. Description FR Sans titre, 1987. Diptyque. Huile sur toile. Signature et date (2x) au revers. Beschrijving NL Zonder titel, 1987. Tweeluik. Olie op doek. Signatuur en datum (2x) op verso.

            Oct. 09, 2024

            Est: €800 - €1,200

            'Tekening', 1985. Oil on canvas. Signature, date and title on the reverse. Description FR 'Tekening', 1985. Huile sur toile. Signature, date et titre au revers. Beschrijving NL 'Tekening', 1985. Olie op doek. Signatuur, datum en titel op verso.

          • SWIMBERGHE GILBERT (1927-2015)
            Oct. 05, 2024

            SWIMBERGHE GILBERT (1927-2015)

            Est: €30 - €100

            Composition

            Campo & Campo
            Oct. 05, 2024

            Est: €30 - €100

            Geometric composition

            Campo & Campo
            Sep. 29, 2024

            Est: €800 - €1,000

            20th Cent. Belgian abstract oil on panel - signed Gilbert Swimberghe and dated 1986 SWIMBERGHE GILBERT (1927 - 2015) olieverfschilderij op paneel met een abstracte compositie - 76 x 56 getekend en gedateerd 1986 op verso

            DVC
          • Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015), oil on canvas Composition, signed and dated ‘58
            Sep. 23, 2024

            Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015), oil on canvas Composition, signed and dated ‘58

            Est: €3,000 - €5,000

            Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015), oil on canvas Composition, signed and dated ‘58 Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015), olie op doek Compositie, getekend en gedateerd '58

            Maison Jules Veilinghuis
          • Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015), gouache Composition, signed and dated ‘63
            Jun. 16, 2024

            Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015), gouache Composition, signed and dated ‘63

            Est: €1,000 - €1,500

            Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015), gouache Composition, signed and dated ‘63 Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015), gouache Compositie, getekend en gedateerd '63

            Maison Jules Veilinghuis
          • Gilbert Swimberghe (1927-2015), three lithographs of the same series, 1981, N° 7 - 8 - 9/200 50 x 50 cm. (19.6 x 19.6 in.), Frame: 70 x 70 cm. (27.5 x 27.5 in.)
            May. 30, 2024

            Gilbert Swimberghe (1927-2015), three lithographs of the same series, 1981, N° 7 - 8 - 9/200 50 x 50 cm. (19.6 x 19.6 in.), Frame: 70 x 70 cm. (27.5 x 27.5 in.)

            Est: €300 - €500

            § Gilbert Swimberghe (1927-2015), three lithographs of the same series, 1981, N° 7 - 8 - 9/200 Signed and numbered in pencil, one framed. Is possibly subject to the Artist's Resale Right / consult ‘Conditions of Sale'

            Carlo Bonte Auctions
          • GILBERT SWIMBERGHE (1927-2015) Composition abstraite
            May. 27, 2024

            GILBERT SWIMBERGHE (1927-2015) Composition abstraite

            Est: €1,500 - €2,000

            GILBERT SWIMBERGHE (1927-2015) Composition abstraite 1986 Signé et daté en bas à gauche Huile sur toile Getekend en gedateerd rechtsonder Olieverf op doek Signed and dated lower left Oil on canvas 110 x 100 cm

          • SWIMBERGHE Gilbert (1927 - 2015) Acrylique sur toile marouflée sur panneau "Composition géométr
            May. 15, 2024

            SWIMBERGHE Gilbert (1927 - 2015) Acrylique sur toile marouflée sur panneau "Composition géométr

            Est: €600 - €800

            SWIMBERGHE Gilbert (1927 - 2015) Acrylique sur toile marouflée sur panneau "Composition géométrique". Signé au dos Gilbert Swimberghe et contresigné du cachet d'atelier de l'artiste à deux reprises. Ecole belge. Dim.:+/-52,5x76cm.

          • SWIMBERGHE GILBERT (1927 - 2015) - 20th Cent. Belg
            May. 05, 2024

            SWIMBERGHE GILBERT (1927 - 2015) - 20th Cent. Belg

            Est: €1,000 - €1,500

            20th Cent. Belgian abstract oil on canvas (on board) - signed Gilbert Swimberghe and dated 1979 - also signed on the back SWIMBERGHE GILBERT (1927 - 2015) olieverfschilderij op doek (gemaroufleerd op paneel) : "Abstracte compositie" - 79 x 79 getekend en gedateerd 1979 en op verso getekend

            DVC
            Apr. 25, 2024

            Est: €100 - €200

            Untitled. Acrylic, ink, pencil on paper. Signed in pencil. Frame. Description FR Sans titre. Acrylique, encre, mine de plomb sur papier. Signé au crayon. Cadre. Beschrijving NL Zonder titel. Acryl, inkt, potlood op papier. Getekend in potlood. Kader.

            Apr. 23, 2024

            Est: €800 - €1,200

            Untitled. Oil on canvas. Signed on the reverse 'Swimberghe'. Description FR Sans titre. Epoque 1950. Huile sur toile. Signature au revers. Beschrijving NL Zonder titel. Jaren 1950. Olie op doek. Signatuur op verso.

          • Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015), oil on canvas Untitled, signed and dated 1988
            Apr. 22, 2024

            Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015), oil on canvas Untitled, signed and dated 1988

            Est: €1,000 - €1,500

            Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015), oil on canvas Untitled, signed and dated 1988 Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015), olie op doek Zonder titel, getekend en gedateerd 1988

            Maison Jules Veilinghuis
          • Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015), relief wood and cardboard 1966, signed and dated
            Apr. 22, 2024

            Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015), relief wood and cardboard 1966, signed and dated

            Est: €2,000 - €3,000

            Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015), relief wood and cardboard 1966, signed and dated Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015), reliëf hout en karton 1966, getekend en gedateerd

            Maison Jules Veilinghuis
          • Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015), series engraving, Untitled, numbered 185/200, signed and dated 1977 with book retrospective exhibition 1977
            Apr. 22, 2024

            Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015), series engraving, Untitled, numbered 185/200, signed and dated 1977 with book retrospective exhibition 1977

            Est: €150 - €200

            Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015), series engraving, Untitled, numbered 185/200, signed and dated 1977 with book retrospective exhibition 1977 Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015), seriegrafie, Zonder titel, genummerd 185/200, getekend en gedateerd 1977 met boek retrospectievetentoonstelling 1977

            Maison Jules Veilinghuis
          • SWIMBERGHE GILBERT
            Mar. 23, 2024

            SWIMBERGHE GILBERT

            Est: €100 - €150

            Geometry

            Campo & Campo
          • SWIMBERGHE, Gilbert (1927-2015)
            Mar. 08, 2024

            SWIMBERGHE, Gilbert (1927-2015)

            Est: €240 - €360

            Staketsel (1950) Ref. Piron, p. 1269 Olie op paneel (29 x 39.5 cm), getekend links onder, ingelijst. Op de keerzijde: 'voor Ducky 60 Jaar ! Jij was 5 jaar toen ik dat staketsel schilderde ... nog vele leuke jaren - Gil 3 juni 2005'

            Auctions Van de Wiele
            Mar. 03, 2024

            Est: €1,000 - €1,400

            SWIMBERGHE GILBERT (1927 - 2015) sixties' olieverfschilderij op papier : "Abstracte compositie" - 85 x 70 getekend en gedateerd (19)63 sixties' Belgian abstract oil on paper - signed Gilbert Swimberghe and dated (19)63

            DVC
          • Swimberghe Gilbert - Blue compositions (1993-1994)
            Mar. 02, 2024

            Swimberghe Gilbert - Blue compositions (1993-1994)

            Est: €1,400 - €2,000

            Lot of 6 canvases - Sig. on the reverse 1993 (3x) and 1994 (3x) - Unframed

            De Vuyst
          • Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015), pencil drawing Composite, signed and dated 1986
            Feb. 19, 2024

            Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015), pencil drawing Composite, signed and dated 1986

            Est: €600 - €800

            Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015), pencil drawing Composite, signed and dated 1986 Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015), potloodtekening Composite, getekend en gedateerd 1986

            Maison Jules Veilinghuis
          • Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015), oil on paper Composition, signed and dated '98
            Feb. 19, 2024

            Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015), oil on paper Composition, signed and dated '98

            Est: €600 - €1,000

            Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015), oil on paper Composition, signed and dated '98 Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015), olie op papier Compositie, getekend en gedateerd '98

            Maison Jules Veilinghuis
          • GILBERT SWIMBERGHE (1927 - 2015) "Geometrische compositie" - Litho - Gesigneerd in potlood - Gedateerd 1978
            Dec. 27, 2023

            GILBERT SWIMBERGHE (1927 - 2015) "Geometrische compositie" - Litho - Gesigneerd in potlood - Gedateerd 1978

            Est: €50 - €150

            "Geometrische compositie" - Litho - Gesigneerd in potlood - Gedateerd 1978 - Genummerd 22/150 - 63 x 63 cm

            DEWIT Auctions
            Dec. 06, 2023

            Est: €400 - €600

            Untitled, 1989. Watercolour. Signed and dated in pencil. Frame. Description FR Sans titre, 1989. Aquarelle. Signée et datée au crayon. Cadre. Beschrijving NL Zonder titel, 1989. Aquarel. Getekend en gedateerd in potlood. Kader.

            Dec. 06, 2023

            Est: €300 - €500

            Still life, 1963. Oil on paper. Signed and dated in pencil. Framed. Description FR Nature morte, 1963. Huile sur papier. Signé et daté au crayon. Cadre. Beschrijving NL Stilleven, 1963. Olie op papier. Getekend en gedateerd in potlood. Kader.

          • GILBERT SWIMBERGHE (1927-2015): ABSTRACT COMPOSITION (2/2), GOUACHE ON PAPER, DATED 1968
            Nov. 30, 2023

            GILBERT SWIMBERGHE (1927-2015): ABSTRACT COMPOSITION (2/2), GOUACHE ON PAPER, DATED 1968

            Est: €200 - €400

            Work: 53 x 48 cm Paper: 72 x 54,5 cm Frame: 73,8 x 56,4 cm The numbering on the work suggests that the work offered here is part of a diptych.

            Coronari Auctions
          • Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015), series engraving, Untitled, numbered 185/200, signed and dated 1977 with book
            Nov. 26, 2023

            Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015), series engraving, Untitled, numbered 185/200, signed and dated 1977 with book

            Est: €200 - €300

            Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015), series engraving, Untitled, numbered 185/200, signed and dated 1977 with book Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015), seriegrafie, Zonder titel, genummerd 185/200, getekend en gedateerd 1977 met boek

            Maison Jules Veilinghuis
            Nov. 11, 2023

            Est: €700 - €1,500

            SWIMBERGHE GILBERT (1927 - 2015) olieverfschilderij op doek (gemaroufleerd op paneel) : "Abstracte compositie" - 79 x 79 getekend en gedateerd 1979 en op verso getekend 20th Cent. Belgian abstract oil on canvas (on board) - signed Gilbert Swimberghe and dated 1979 - also signed on the back

            DVC
          • Swimberghe Gilbert - Composition (1957)
            Oct. 21, 2023

            Swimberghe Gilbert - Composition (1957)

            Est: €1,500 - €2,000

            Oil on cardboard - Sig. '57

            De Vuyst
            Sep. 29, 2023

            Est: €120 - €180

            Meisje op rugzijde Tekening (54 x 39 cm), getekend links onder, ingelijst Ref. Piron, p. 1269

            Auctions Van de Wiele
            Sep. 29, 2023

            Est: €280 - €450

            Compositie met kleuren Zeefdruk (47.5 x 45.5 cm), getekend en genummerd (1/50) in potlood door kunstenaar. Bijgevoegd: 2 grote zeefdrukken in grijstonen uit 1977 en 1984, getekend en genummerd in potlood (3)

            Auctions Van de Wiele
          • SWIMBERGHE GILBERT (1927 - 2015) olieverfschilderij op doek met een typisch
            Jun. 25, 2023

            SWIMBERGHE GILBERT (1927 - 2015) olieverfschilderij op doek met een typisch

            Est: €1,500 - €2,500

            SWIMBERGHE GILBERT (1927 - 2015) olieverfschilderij op doek met een typische abstracte compositie, getiteld "All Unisono" - 150 x 150 getekend en op verso getekend en gedateerd (19)79 20th Cent. Belgian abstract oil on canvas - titled, signed Gilbert Swimberghe and dated (19)79

            DVC
            Jun. 25, 2023

            Est: €1,500 - €2,500

            SWIMBERGHE GILBERT (1927 - 2015) olieverfschilderij op doek met een typische abstracte compositie - 150 x 150 getekend en gedateerd 1979 (ook op verso) 20th Cent

            DVC
          • AR GILBERT SWIMBERGHE (1927-2015) Composition abstraite 1967 Signé et daté
            Jun. 12, 2023

            AR GILBERT SWIMBERGHE (1927-2015) Composition abstraite 1967 Signé et daté

            Est: €1,200 - €1,500

            AR GILBERT SWIMBERGHE (1927-2015) Composition abstraite 1967 Signé et daté en bas à gauche Mine de plomb sur papier Links onderaan getekend en gedateerd Potlood op papier Signed and dated lower left Graphite on paper 65 x 50 cm

            Cornette de Saint-Cyr-Bruxelles
          • Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015)
            Jun. 01, 2023

            Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015)

            Est: €1,000 - €1,500

            Gilbert SWIMBERGHE (1927-2015) Monochrome en blanc Huile sur toile Signée en bas à gauche et daté 1981

            Maison Verneuil
          • Swimberghe Gilbert - Composition (1979)
            May. 20, 2023

            Swimberghe Gilbert - Composition (1979)

            Est: €2,400 - €3,400

            Oil on canvas - Sig. 1979 and sig. on the reverse 1979

            De Vuyst