Ryno Swart Sold at Auction Prices

b. 1945 -

    • Ryno Swart (SA, born 1945) Oil, Woman Seated at a Table, Signed, 55 x 75
      Feb. 19, 2017

      Ryno Swart (SA, born 1945) Oil, Woman Seated at a Table, Signed, 55 x 75

      Est: R5,000 - R7,000

      5th Avenue Auctioneers
    • Ryno Swart (1945)
      May. 25, 2016

      Ryno Swart (1945)

      Est: €700 - €1,000

      Tafel met wijnfles en glas rechtsonder get. en gedateerd '91 olieverf op doek, 60x45 cm Herkomst: voorheen bij Gallery Gérard , Wassenaar, 'Zuid-Afrikaanse schilders', maart-april 1998.