Anders Svarstad Sold at Auction Prices

    • "Landskap med sveitservilla"
      Aug. 27, 2020

      "Landskap med sveitservilla"

      Est: kr3,000 -

      Opl. "Landskap med sveitservilla", sign. (39x62cm)

      Christiania Auksjoner
    • Anders Castus SVARSTAD
      May. 28, 2020

      Anders Castus SVARSTAD

      Est: kr20,000 -

      Anders Castus SVARSTAD (Hole 1869-1943) Opl. "Fra Italia", sign. -09. (103x69cm)

      Christiania Auksjoner
    • SVARSTAD, ANDERS CASTUS, 1869-1943. "Landskap
      Dec. 01, 2012

      SVARSTAD, ANDERS CASTUS, 1869-1943. "Landskap

      Est: - kr5,000

      SVARSTAD, ANDERS CASTUS, 1869-1943. "Landskap omkring Setesdal, Norge. Signerad. Olja på duk. 50x63 cm. (D)"

      Crafoord Auktioner