Gunnar Sundgren Sold at Auction Prices

Photographer

  • PHOTOGRAPHS: GUNNAR SUNDGREN 1901-1970 I min
    May. 04, 2011

    PHOTOGRAPHS: GUNNAR SUNDGREN 1901-1970 I min

    Est: kr1,000 - kr1,500

    PHOTOGRAPHS: GUNNAR SUNDGREN 1901-1970 I min kameras närhet - några bilder med text Bok, utgiven av P.A. Nordstedts & Söner, Stockholm 1934. Signerad och numrerad Gunnar Sundgren 95/100, häftad, 30,5 x 24 cm.

    Stockholms Auktionsverket