Frans Stuurman Sold at Auction Prices

b. 1952 -

    • Frans Stuurman (1952)
      Jun. 29, 2016

      Frans Stuurman (1952)

      Est: €1,000 - €1,500

      'De stuurstand', rechtsonder gemonogrammeerd en gedateerd '84/85, tevens op spieraam get., gedateerd, betiteld en geannoteerd no. 20, olieverf op doek, 50x67 cm. Herkomst: Royal Imtech N.V. Tentoonstelling: Modern art travels East-West, Rotterdam: 7 - 24 juni en Singapore: 10 - 25 augustus 1990.