Ivan Strnad Sold at Auction Prices

Illustrator

    • Ivan Strnad  (1926-2004)  DVOJICE AKTŮ, 1976.
      Nov. 09, 2013

      Ivan Strnad  (1926-2004)  DVOJICE AKTŮ, 1976.

      Est: Kč300 - Kč600

      Ivan Strnad  (1926-2004)  DVOJICE AKTŮ, 1976. Lept, suchá jehla na ručním papíře, 182x114 mm, v obou případech sign. a dat. tužkou vpravo dole „Ivan Strnad 76" a zn. tužkou vlevo dole „52/100" a „80/100". Ivan Strnad  (1926-2004)  DVOJICE AKTŮ, 1976. Lept, suchá jehla na ručním papíře, 182x114 mm, v obou případech sign. a dat. tužkou vpravo dole „Ivan Strnad 76" a zn. tužkou vlevo dole „52/100" a „80/100". Ivan Strnad  (1926-2004)  DVOJICE AKTŮ, 1976. Lept, suchá jehla na ručním papíře, 182x114 mm, v obou případech sign. a dat. tužkou vpravo dole „Ivan Strnad 76" a zn. tužkou vlevo dole „52/100" a „80/100".

      Auction House Zezula
    • IVAN STRNAD (1926-2004), Landscape, 1966. Dry
      Dec. 04, 2010

      IVAN STRNAD (1926-2004), Landscape, 1966. Dry

      Est: Kč2,500 - Kč5,000

      IVAN STRNAD (1926-2004), Landscape, 1966. Dry point on paper, 486x394 mm, bottom right signed and dated with pencil „Ivan Strnad 66", middle with inscription „Krajina". IVAN STRNAD (1926-2004), KRAJINA, 1966. Suchá jehla na papíře, 486x394 mm, sign. a dat. tužkou vpravo dole „Ivan Strnad 66", určeno dole uprostřed „Krajina". Strnad byl po Karlu Svolinském autorem asi největšího počtu československých poštovních známek, zabýval se ale také volnou grafikou, převážně provedenou technikou suché jehly, a akvarelem. Byl členem Hollaru a od 50. do 70. let 20. stol. působil jako pedagog na VŠUP v Praze. IVAN STRNAD (1926-2004), LANDSCHAFT, 1966. Kaltnadel auf Papier, 486x394 mm, rechts unten mit Bleistift sign. und dat. „Ivan Strnad 66", unten in der Mitte bez. „LANDSCHAFT".

      Auction House Zezula