Otto Stritzko Sold at Auction Prices

    • OTTO STRITZKO SIGNED PRINT "DIALOG A-3" 1968
      May. 22, 2021

      OTTO STRITZKO SIGNED PRINT "DIALOG A-3" 1968

      Est: $100 - $150

      Otto Stritzko (Czech, 1908-1986) Measurements: 12 1/4" x 17 5/8"

      Mark Lawson Antiques, Inc.
    • OTTO STRITZKO SIGNED PRINT "HOVGH!" 1968
      Feb. 06, 2021

      OTTO STRITZKO SIGNED PRINT "HOVGH!" 1968

      Mark Lawson Antiques, Inc.
      Feb. 06, 2021

      Mark Lawson Antiques, Inc.
    • Otto Stritzko (1908-1986)
      Dec. 09, 2017

      Otto Stritzko (1908-1986)

      Est: Kč800 - Kč1,600

      Otto Stritzko (1908-1986) DVOJICE KVAŠŮ. Včelaři. Kvaš na papíře, 430x270 mm (výřez pasparty), sign. vpravo dole "Otto Stritzko". Květináč. Kvaš na papíře, 410x320 mm (výřez pasparty), sign. vpravo dole "Otto Stritzko.". Paspartováno.. Otto Stritzko (1908-1986) TWO GOUACHES. Beekeepers. Gouache on paper, 430x270 mm (mount aperture), signed lower right „Otto Stritzko“. Flower pot. Gouache on paper, 410x320 mm (mount aperture), signed lower right „Otto Stritzko.“. Mounted. Otto Stritzko (1908-1986) ZWEI GOUACHEN. Bienenzüchter. Gouache auf Papier, 430x270 mm (Passepartout-Ausschnitt), sign. rechts unten „Otto Stritzko“. Blumentopf. Gouache auf Papier, 410x320 mm (Passepartout-Ausschnitt), sign. rechts unten „Otto Stritzko.“. Passepartout.

      Auction House Zezula
    • Otto Stritzko (1908 - 1986)
      Mar. 27, 2010

      Otto Stritzko (1908 - 1986)

      Est: Kč500 - Kč1,000

      Jaroměřice nad Rokytnou. Two town scenes, lithograph in colours on paper, both signed. „Otto Stritzko". 44x33 cm and 39,6x57,3 cm. Otto Stritzko (1908-1986): Jaroměřice nad Rokytnou. Dvojice městských motivů. Barevná litografie na papíře. Oba listy sign. „Otto Stritzko". 44x33 cm a 39,6x57,3 cm. Otto Stritzko (1908-1986): Jaroměřice nad Rokytnou. Zwei Stadtmotive. Farblithographie auf Papier. Beide Blätter sign. „Otto Stritzko". 44x33 cm und 39,6x57,3 cm.

      Auction House Zezula