Hans Stridh Sold at Auction Prices

  • Hans Stridh
    Aug. 27, 2013

    Hans Stridh

    Est: kr2,000 - kr3,000

    Hans Stridh 1893-1957. "Kritikerna har bollen". Signerad Stridh samt a tergo signerad och daterad Hans Stridh 1962. Kollage, 31 x 50,5.

    Auktionskammare Uppsala