Kjell Strandqvist Sold at Auction Prices

  • KJELL STRANDQVIST, född 1944, Utan titel
    Nov. 15, 2011

    KJELL STRANDQVIST, född 1944, Utan titel

    Est: kr8,000 - kr10,000

    Stockholms Auktionsverket
    Nov. 15, 2011

    Est: kr8,000 - kr10,000

    Stockholms Auktionsverket
  • [ PRINTS ]
    Jun. 11, 2009

    [ PRINTS ]

    Est: kr5,000 - kr6,000

    KJELL STRANDQVIST född 1944 Tango Portfölj med 7 serigrafier, 1990, signerade och numrerade 41/49. S. 32 x 25,5 cm

    Stockholms Auktionsverket