Michiel Jan Pieter Straasheijm Sold at Auction Prices

Still life painter, Flower painter, Water colorist

    • Michiel Straasheijm (1888-1953)
      Aug. 30, 2017

      Michiel Straasheijm (1888-1953)

      Est: €200 - €400

      Stilleven met eierklopper, witte kom en eitjes rechtsonder get. en gedateerd '35 olieverf op doek, zonder lijst, 34x44 cm