Joergen Storck Sold at Auction Prices

Painter, Commercial artist

    • Jørgen Storck (1880-1924)
      Jan. 28, 2024

      Jørgen Storck (1880-1924)

      Est: kr750 - kr1,500

      2 personer, olie på lærred, signeret og dateret Februar 1912, 174 x 134 cm.

      Svendborg Auktionerne ApS
    • Storck, Jorgen, 1880-1924 Kopenhagen,
      Jul. 31, 2010

      Storck, Jorgen, 1880-1924 Kopenhagen,