Jan van Stolk Sold at Auction Prices

Commercial artist, b. 1920 - d. 1997

      • 2 EARTHENWARE VASES
        Sep. 28, 2022

        2 EARTHENWARE VASES

        Est: €30 - €60

        Jan van Stolk (1920-1997) 2 earthenware vases with fish and giraffe decor, 17.5 and 18 cm high

        Derksen Veilingbedrijf
      • Jan van Stolk (1920 - 1997) Wandschotel met dierfiguren
        Jun. 21, 2022

        Jan van Stolk (1920 - 1997) Wandschotel met dierfiguren

        Est: €80 - €120

        Aardewerk, verso gemonogrammeerd. B ø 37.5 cm

        Veilinghuis Onder de Boompjes
      • Jan van Stolk
        May. 24, 2016

        Jan van Stolk

        Est: €20 - €30

        This item contains no English description. See the Dutch description: Fantasiedier, hoogte 22 cm. Niet gesigneerd. Schilver bij de bek.

        ACA Auctions