Theo Steyaert Sold at Auction Prices

b. 1922 - d. 1963

    • Theo Steyaert
      Jan. 09, 2021

      Theo Steyaert

      (Padang/ Indonesien 1922 - 1963 Birkesdorf) Landschaft mit Kirche Öl/ Holz, 23,5 x 17 cm, gerahmt, signiert u. li. Theo Steyart

      Auktionshaus Schwerin
    • Theo Steyaert
      Jan. 09, 2021

      Theo Steyaert

      (Padang/ Indonesien 1922 - 1963 Birkesdorf) Abendstimmung in den Tropen Öl/ Holz, 16 x 11,5 cm, gerahmt, signiert u. li. Theo Steyart

      Auktionshaus Schwerin
    • Theo Steyaert
      Dec. 05, 2020

      Theo Steyaert

      Auktionshaus Schwerin
    • Theo Steyaert
      Dec. 05, 2020

      Theo Steyaert

      Auktionshaus Schwerin
    • Theo Steyaert (1922-1963), 'Tropennacht',
      Mar. 20, 2012

      Theo Steyaert (1922-1963), 'Tropennacht',

      Est: €50 - €60

      Theo Steyaert (1922-1963), 'Tropennacht', gesigneerd en gedateerd 1933, doek, afm. 90 x 80 cm. Scheurtje in het doek.

      Zeeuws Veilinghuis
    • Theo Steyaert (1922-1963), 'Langs de rivier in de
      Dec. 13, 2011

      Theo Steyaert (1922-1963), 'Langs de rivier in de

      Est: €400 - €600

      Theo Steyaert (1922-1963), 'Langs de rivier in de tropen', gesigneerd en gedateerd 1934, doek, afm. 70 x 60 cm.

      Zeeuws Veilinghuis
      Dec. 13, 2011

      Est: €300 - €400

      Zeeuws Veilinghuis