Johannes Sterenberg Sold at Auction Prices

Sculptor, b. 1920 - d. 2002

    • Johan Sterenberg (1920-2002)
      Dec. 15, 2016

      Johan Sterenberg (1920-2002)

      Est: €100 - €150

      Johan Sterenberg (1920-2002) Een donker gepatineerd bronzen beeldje: "Cocanoten draagster". 20e eeuw, niet gesigneerd. H 17,5 cm.