Jan Stenvinkel Sold at Auction Prices

  • STENVINKEL, JAN, 1933-1989 'Minnenas hav IV'.
    May. 08, 2010

    STENVINKEL, JAN, 1933-1989 'Minnenas hav IV'.

    Est: - kr4,000

    STENVINKEL, JAN, 1933-1989 'Minnenas hav IV'. Dagboksanteckningar. Blandteknik. Signerad och daterad 1965. Papper på pannå, 80x100. Ej ramad. (D).

    Crafoord Auktioner