Peter Stemmen Sold at Auction Prices

b. 1886 - d. 1958

    • Peter Stemmen (1886-1958)
      Nov. 13, 2015

      Peter Stemmen (1886-1958)

      Est: €700 - €900

      Staand paard. Donker gepatineerd brons. Gesigneerd en gedateerd 'D.dorf 1911' H. 40x55x18 cm

    • Peter Stemmen (1886-1958)
      Nov. 13, 2015

      Peter Stemmen (1886-1958)

      Est: €700 - €1,000

      Een staand naakt met bloemenkrans en vruchten. Donker gepatineerd brons op marmeren voet. Gesigeneerd en 'D. dorf'), circa 1910-1920 H. 71 cm. (incl. voet)