Rob Steenhorst Sold at Auction Prices

b. 1952 -

    • Rob Steenhorst (1952)
      Jul. 13, 2016

      Rob Steenhorst (1952)

      Est: €200 - €300

      Zwemmer middenonder get. en gedateerd '84 olieverf op doek, 80x110 cm