Octave Soudan Sold at Auction Prices

Landscape painter, Figure painter, Lithographer

    • Octave SOUDAN (1872-1948), pastel Ghent courtyard, Provenierstraat 29 on a grey day, label at back, signed
      Nov. 23, 2024

      Octave SOUDAN (1872-1948), pastel Ghent courtyard, Provenierstraat 29 on a grey day, label at back, signed

      Est: €300 - €500

      Octave SOUDAN (1872-1948), pastel Ghent courtyard, Provenierstraat 29 on a grey day, label at back, signed Octave SOUDAN (1872-1948), pastel Gentse binnenkoer, Provenierstraat 29 op een grauwe dag, etiket achteraan, getekend

      Maison Jules Veilinghuis
    • Octave SOUDAN (1872-1948) 'The Willow'. (W:50 x H:40 cm)
      Nov. 05, 2024

      Octave SOUDAN (1872-1948) 'The Willow'. (W:50 x H:40 cm)

      Est: €150 - €250

      Octave SOUDAN (1872-1948) 'The Willow' Oil on panel.  Signed lower right.  Dutch Description: Octave SOUDAN (1872-1948) 'De Wilg' Olie op paneel.  Getekend rechts onderaan.  Dimensions: (W:50 x H:40 cm)

      Flanders Auctions
    • Octave SOUDAN (1872-1948), pencil drawing Landscape with farmstead, signed
      Jun. 15, 2024

      Octave SOUDAN (1872-1948), pencil drawing Landscape with farmstead, signed

      Est: €150 - €250

      Octave SOUDAN (1872-1948), pencil drawing Landscape with farmstead, signed Octave SOUDAN (1872-1948), potloodtekening Landschap met hoeve, getekend

      Maison Jules Veilinghuis
    • Octave SOUDAN (1872-1948), oil on canvas Chapel in the forest, signed
      Jun. 15, 2024

      Octave SOUDAN (1872-1948), oil on canvas Chapel in the forest, signed

      Est: €300 - €500

      Octave SOUDAN (1872-1948), oil on canvas Chapel in the forest, signed Octave SOUDAN (1872-1948), olie op doek Kapel in het bos, getekend

      Maison Jules Veilinghuis
    • Octave SOUDAN (1872-1948), oil on panel Landscape with grain sheaves and mill, signed
      Jun. 15, 2024

      Octave SOUDAN (1872-1948), oil on panel Landscape with grain sheaves and mill, signed

      Est: €400 - €600

      Octave SOUDAN (1872-1948), oil on panel Landscape with grain sheaves and mill, signed Octave SOUDAN (1872-1948), olie op paneel Landschap met graanschoven en molen, getekend

      Maison Jules Veilinghuis
    • OCTAVE SOUDAN (1872-1948): SHEAVES OF GRAIN IN THE FIELD, OIL ON CANVAS
      Mar. 28, 2024

      OCTAVE SOUDAN (1872-1948): SHEAVES OF GRAIN IN THE FIELD, OIL ON CANVAS

      Est: €100 - €200

      Work: 54,5 x 40,5 cm Frame: 72 x 58 cm

      Coronari Auctions
    • Octave SOUDAN (1872-1948), oil on canvas Forest Drive, signed
      Feb. 17, 2024

      Octave SOUDAN (1872-1948), oil on canvas Forest Drive, signed

      Est: €200 - €300

      Octave SOUDAN (1872-1948), oil on canvas Forest Drive, signed Octave SOUDAN (1872-1948), olie op doek Bosdreef, getekend

      Maison Jules Veilinghuis
    • OCTAVE SOUDAN (1872-1948): WINTER LANDSCAPE, OIL ON CANVAS, DATED 1920
      Nov. 30, 2023

      OCTAVE SOUDAN (1872-1948): WINTER LANDSCAPE, OIL ON CANVAS, DATED 1920

      Est: €1,500 - €2,500

      Work: 148 x 89,5 cm Frame: 168 x 111 cm Ref.: - Part of the exhibition 'Hommage aan Octaaf Soudan', August 2023, Kasteel Borluut, Cultuursmakers St. Denijs Westrem en dekenij Borluut.

      Coronari Auctions
    • Octave SOUDAN (1872-1948), oil on canvas, Mill with haystacks, signed
      Nov. 25, 2023

      Octave SOUDAN (1872-1948), oil on canvas, Mill with haystacks, signed

      Est: €300 - €500

      Octave SOUDAN (1872-1948), oil on canvas, Mill with haystacks, signed Octave SOUDAN (1872-1948), olie op doek, Molen met hooimijten, getekend

      Maison Jules Veilinghuis
    • Octave SOUDAN (1872-1948), oil on canvas, Forest road with cows, signed
      Nov. 25, 2023

      Octave SOUDAN (1872-1948), oil on canvas, Forest road with cows, signed

      Est: €300 - €500

      Octave SOUDAN (1872-1948), oil on canvas, Forest road with cows, signed Octave SOUDAN (1872-1948), olie op doek, Bosdreef met koeien, getekend

      Maison Jules Veilinghuis
    • Octave SOUDAN (1872-1948), oil on canvas, Slate landscape, signed and dated 1901
      Nov. 25, 2023

      Octave SOUDAN (1872-1948), oil on canvas, Slate landscape, signed and dated 1901

      Est: €300 - €500

      Octave SOUDAN (1872-1948), oil on canvas, Slate landscape, signed and dated 1901 Octave SOUDAN (1872-1948), olie op doek, Leielandschap, getekend en gedateerd 1901

      Maison Jules Veilinghuis
    • Octave SOUDAN (1872-1948), oil on canvas, View of Bruges, signed
      Nov. 25, 2023

      Octave SOUDAN (1872-1948), oil on canvas, View of Bruges, signed

      Est: €250 - €350

      Octave SOUDAN (1872-1948), oil on canvas, View of Bruges, signed Octave SOUDAN (1872-1948), olie op doek, Zicht te Brugge, getekend

      Maison Jules Veilinghuis
    • Octave SOUDAN (1872-1948), oil on canvas, Slate landscape, signed
      Nov. 25, 2023

      Octave SOUDAN (1872-1948), oil on canvas, Slate landscape, signed

      Est: €300 - €500

      Octave SOUDAN (1872-1948), oil on canvas, Slate landscape, signed Octave SOUDAN (1872-1948), olie op doek, Leielandschap, getekend

      Maison Jules Veilinghuis
    • Octave SOUDAN (1872-1948), oil on panel Forest View, signed and dated '42
      Aug. 20, 2023

      Octave SOUDAN (1872-1948), oil on panel Forest View, signed and dated '42

      Est: €150 - €250

      Octave SOUDAN (1872-1948), oil on panel Forest View, signed and dated '42 Octave SOUDAN (1872-1948), olie op paneel Boszicht, getekend en gedateerd '42

      Maison Jules Veilinghuis
    • Octaaf Soudan (1872-1948) Winterlandschap, gesigneerd r.o., olieverf op pan
      Jun. 27, 2023

      Octaaf Soudan (1872-1948) Winterlandschap, gesigneerd r.o., olieverf op pan

      Est: €150 - €300

      Octaaf Soudan (1872-1948) Winterlandschap, gesigneerd r.o., olieverf op paneel, 25 x 33 cm

      Veilinghuis Van Spengen
    • Octave SOUDAN (1872-1948)
      Nov. 26, 2022

      Octave SOUDAN (1872-1948)

      Est: €300 - €500

      Octave SOUDAN (1872-1948) Oil on canvas Landscape, signed and dated 1913. Olie op doek Landschap, getekend en gedateerd 1913.

      Maison Jules Veilinghuis
    • Soudan Octaaf - Sous la neige (1920)
      Oct. 22, 2022

      Soudan Octaaf - Sous la neige (1920)

      Est: €1,700 - €2,400

      Oil on canvas - Sig. 1920 and sig. on the reverse with title

      De Vuyst
    • Octave SOUDAN (1872-1948)
      Sep. 18, 2022

      Octave SOUDAN (1872-1948)

      Est: €150 - €200

      Octave SOUDAN (1872-1948) Oil on panel Rows of trees along the canal, signed. Olie op paneel Bomenrij langs het kanaal, gesigneerd.

      Maison Jules Veilinghuis
    • Octave SOUDAN (1872-1948)
      Sep. 18, 2022

      Octave SOUDAN (1872-1948)

      Est: €300 - €400

      Octave SOUDAN (1872-1948) Oil on canvas Summer landscape with farm, signed. Olie op doek Zomers landschap met hoeve, gesigneerd.

      Maison Jules Veilinghuis
    • Octave SOUDAN (1872-1948)
      Sep. 18, 2022

      Octave SOUDAN (1872-1948)

      Est: €200 - €300

      Octave SOUDAN (1872-1948) Oil on canvas Blossoming trees, signed and dated '43. Olie op doek Bloeiende bomen, gesigneerd en gedateerd '43.

      Maison Jules Veilinghuis
    • Octave SOUDAN (1872-1948)
      Sep. 18, 2022

      Octave SOUDAN (1872-1948)

      Est: €150 - €200

      Octave SOUDAN (1872-1948) Oil on panel Snow landscape, signed. Olie op paneel Sneeuwlandschap, gesigneerd.

      Maison Jules Veilinghuis
    • Octave SOUDAN (1872-1948)
      Sep. 17, 2022

      Octave SOUDAN (1872-1948)

      Est: €300 - €400

      Octave SOUDAN (1872-1948) Oil on canvas Windmill in Sint Martens Latem, signed. Olie op doek Molen te Sint Martens Latem, gesigneerd.

      Maison Jules Veilinghuis
    • Octave SOUDAN (1872-1948)
      Sep. 17, 2022

      Octave SOUDAN (1872-1948)

      Est: €200 - €300

      Octave SOUDAN (1872-1948) Oil on canvas Forest view, signed and dated '42. Olie op doek Boszicht, gesigneerd en gedateerd '42.

      Maison Jules Veilinghuis
    • Octave SOUDAN (1872-1948)
      May. 14, 2022

      Octave SOUDAN (1872-1948)

      Est: €300 - €400

      Octave SOUDAN (1872-1948) Oil on canvas Winter landscape with farm. Signed and dated '28. Olie op doek Winterlandschap met hoeve. Gesigneerd en gedateerd '28.

      Maison Jules Veilinghuis
    • Octave SOUDAN (1872-1948)
      May. 14, 2022

      Octave SOUDAN (1872-1948)

      Est: €300 - €400

      Octave SOUDAN (1872-1948) Oil on canvas Haystacks. Signed. Olie op doek Hooimijten. Gesigneerd.

      Maison Jules Veilinghuis
    • Octave SOUDAN (1872-1948)
      Feb. 27, 2022

      Octave SOUDAN (1872-1948)

      Est: €1,000 - €1,500

      Octave SOUDAN (1872-1948) Bend of the Lys in Drongen. Oil on canvas, signed. Leiebocht te Drongen. Olie op doek, getekend.

      Maison Jules Veilinghuis
    • Octave SOUDAN (1872-1948)
      Feb. 27, 2022

      Octave SOUDAN (1872-1948)

      Est: €150 - €300

      Octave SOUDAN (1872-1948) Winterlandscape. Oil on canvas, signed. Winterlandschap. Olie op doek, getekend.

      Maison Jules Veilinghuis
    • Octave SOUDAN (1872-1948) (attrib.)
      Nov. 28, 2021

      Octave SOUDAN (1872-1948) (attrib.)

      Est: €500 - €600

      Octave SOUDAN (1872-1948) (attrib.) Martenskasteeltje te Deurle. Oil on panel. Martenskasteeltje te Deurle. Olie op paneel.

      Maison Jules Veilinghuis
    • Octave SOUDAN (1872-1948)
      Nov. 28, 2021

      Octave SOUDAN (1872-1948)

      Est: €600 - €800

      Octave SOUDAN (1872-1948) Landscape with haystacks. Oil on canvas, signed. Landschap met hooimijten. Olie op doek, getekend.

      Maison Jules Veilinghuis
    • Octave Soudan (1872-1948) Le pré
      Oct. 26, 2021

      Octave Soudan (1872-1948) Le pré

      Est: €150 - €250

      Huile sur toile. Signé et daté 1914 en bas à droite. Oil on canvas. Signed and dated 1914 lower right.

      Brussels Art Auctions
    • Octave SOUDAN (1872-1948)
      Sep. 26, 2021

      Octave SOUDAN (1872-1948)

      Est: €150 - €200

      Octave SOUDAN (1872-1948) Octave Soudan, landscape, oil on panel, signed. Added: Karel Van Belle, drawing of a lady, signed and dated 1939. Octave Soudan, landschap, olie op paneel, getekend. Toegevoegd: Karel Van Belle, tekening, getekend en gedateerd 1939.

      Maison Jules Veilinghuis
    • Octave Soudan (1872-1948)
      Jun. 13, 2021

      Octave Soudan (1872-1948)

      Est: €200 - €300

      Octave Soudan (1872-1948) Houses in the snow. Oil on canvas, signed. Huizen in de sneeuw. Olieverf op doek, gesigneerd.

      Maison Jules Veilinghuis
    • OCTAVE SOUDAN (1872-1947): 'LATHEM KOUTER OOGSTMORGEND', OIL ON CANVAS, DATED (19)27
      May. 08, 2021

      OCTAVE SOUDAN (1872-1947): 'LATHEM KOUTER OOGSTMORGEND', OIL ON CANVAS, DATED (19)27

      Est: €200 - €400

      Work: 62 x 51 cm  Frame: 69,2 x 57,9 cm

      Coronari Auctions
    • Octave SOUDAN (1872-1948)
      Jan. 30, 2021

      Octave SOUDAN (1872-1948)

      Est: €250 - €300

      Octave SOUDAN (1872-1948) Oil on canvas Impressionistic winter landscape signed verso Olieverf op doek Impressionistisch winterlandschap gesigneerd verso

      Maison Jules Veilinghuis
    • Octave SOUDAN (1872-1948)
      Oct. 18, 2020

      Octave SOUDAN (1872-1948)

      Est: €250 - €300

      Oil on canvas Winter landscape

      Maison Jules Veilinghuis
    • Octave SOUDAN (1872-1948)
      Oct. 18, 2020

      Octave SOUDAN (1872-1948)

      Est: €150 - €200

      Oil on panel Farm

      Maison Jules Veilinghuis
    • Octave SOUDAN (1872-1948)
      Oct. 18, 2020

      Octave SOUDAN (1872-1948)

      Est: €150 - €200

      Oil on canvas Sight of the Lyss

      Maison Jules Veilinghuis
    • Octave SOUDAN (1872-1948)
      Oct. 17, 2020

      Octave SOUDAN (1872-1948)

      Est: €200 - €300

      oil on canvas Leizicht

      Maison Jules Veilinghuis
    • Octave Soudan (1872-1948) Pendanten, 'Winters sneeuwlandschap' en 'Vlaams h
      Feb. 18, 2020

      Octave Soudan (1872-1948) Pendanten, 'Winters sneeuwlandschap' en 'Vlaams h

      Est: €400 - €600

      Octave Soudan (1872-1948) Pendanten, 'Winters sneeuwlandschap' en 'Vlaams hofje met bloemen', gesigneerd r.o., doek. Afm. 55 x 65 cm en 50 x 60 cm.

      Zeeuws Veilinghuis
    • Octave Soudan (1872-1948)Couleurs d'automne
      Feb. 04, 2020

      Octave Soudan (1872-1948)Couleurs d'automne

      Est: €300 - €400

      Huile sur toile. Signé en bas à droite.

      Brussels Art Auctions
    • Octave SOUDAN (1872-1948)
      Nov. 30, 2019

      Octave SOUDAN (1872-1948)

      Est: €150 - €200

      oil on canvas Mill at dawn

      Maison Jules Veilinghuis
    • SOUDAN OCTAVE (1872 - 1948) olieverfschilderij op doek : "Leiezicht met knotwilgen en bloemen" - 6
      Nov. 16, 2019

      SOUDAN OCTAVE (1872 - 1948) olieverfschilderij op doek : "Leiezicht met knotwilgen en bloemen" - 6

      Est: €700 - €1,200

      SOUDAN OCTAVE (1872 - 1948) olieverfschilderij op doek : "Leiezicht met knotwilgen en bloemen" - 69 x 98 getekend>br>20th Cent. Belgian oil on canvas - signed Octave Soudan>br>SOUDAN OCTAVE (1872 - 1948) olieverfschilderij op doek : "Leiezicht met knotwilgen en bloemen" - 69 x 98 getekend||20th Cent. Belgian oil on canvas - signed Octave Soudan

      DVC
    • 20th Cent. Belgian oil on panel - signed Octave Soudan
      Feb. 11, 2019

      20th Cent. Belgian oil on panel - signed Octave Soudan

      Est: €200 - €300

      20th Cent. Belgian oil on panel - signed Octave Soudan SOUDAN OCTAVE (1872 - 1948) olieverfschilderij op paneel : "Landschap met hoeve in de sneeuw" - 36 x 43 getekend

      DVC
    • SOUDAN OCTAVE (1872 - 1948) olieverfschilderij op doek : "Sneeuwlandschap met boederi
      Oct. 29, 2018

      SOUDAN OCTAVE (1872 - 1948) olieverfschilderij op doek : "Sneeuwlandschap met boederi

      Est: €200 - €300

      SOUDAN OCTAVE (1872 - 1948) olieverfschilderij op doek : "Sneeuwlandschap met boederij" - 39 x 50 getekend en gedateerd (19)42 20th Cent. Belgian oil on canvas - signed Octave Soudan and dated 1942

      DVC
    • SOUDAN OCTAVE (1872 - 1948) olieverfschilderij op paneel : Landschap met hoeve in de
      Oct. 29, 2018

      SOUDAN OCTAVE (1872 - 1948) olieverfschilderij op paneel : Landschap met hoeve in de

      Est: €200 - €300

      SOUDAN OCTAVE (1872 - 1948) olieverfschilderij op paneel : Landschap met hoeve in de sneeuw" - 36 x 43 getekend 20th Cent. Belgian oil on panel - signed Octave Soudan

      DVC
    • Octave SOUDAN (1872-1948)
      Sep. 23, 2018

      Octave SOUDAN (1872-1948)

      Est: €700 - €900

      Octave SOUDAN (1872-1948) oil on canvas Drove with cows. Signed

      Maison Jules Veilinghuis
    • Octave SOUDAN (1872-1948)
      Sep. 22, 2018

      Octave SOUDAN (1872-1948)

      Est: €200 - €300

      Octave SOUDAN (1872-1948) oil on canvas Mill

      Maison Jules Veilinghuis
    • Octave SOUDAN (1872-1948)
      Mar. 25, 2018

      Octave SOUDAN (1872-1948)

      Est: €150 - €200

      Oil on canvas. The Mill of Ooidonk. Dim 30 x 40 cm.

      Maison Jules Veilinghuis