Lleó Solà Sold at Auction Prices

b. 1886 - d. 1937

    • Lleó Solà Hostalets de Pierola 1886 - Capellades 1937 "Els olivers"
      Feb. 24, 2016

      Lleó Solà Hostalets de Pierola 1886 - Capellades 1937 "Els olivers"

      Est: €100 -

      Lleó Solà Hostalets de Pierola 1886 - Capellades 1937 "Els olivers" Oil on canvas Firmado. Exposición y bibliografía: Exposició Primavera. Saló de Montjuïc", Junta Municipal d'Exposicions d'Art, Barcelona, 1935, p. 24 y 57, nº 160 (reproducido)" 38x46,5 cm Lleó Solà Hostalets de Pierola 1886 - Capellades 1937 "Els olivers" Óleo sobre lienzo Firmado. Exposición y bibliografía: "Exposició Primavera. Saló de Montjuïc", Junta Municipal d'Exposicions d'Art, Barcelona, 1935, p. 24 y 57, nº 160 (reproducido) 38x46,5 cm

      Balclis
      Oct. 21, 2015

      Est: €200 -

      Lleó Solà Hostalets de Pierola 1886 - Capellades 1937 "Els olivers" Oil on canvas Signed. Exhibition and bibliography: Exposició Primavera. Saló de Montjuïc", Junta Municipal d'Exposicions d'Art, Barcelona, 1935, p. 24 y 57, nº 160 (reproducido)" 38x46,5 cm Lleó Solà Hostalets de Pierola 1886 - Capellades 1937 "Els olivers" Óleo sobre lienzo Firmado. Exposición y bibliografía: "Exposició Primavera. Saló de Montjuïc", Junta Municipal d'Exposicions d'Art, Barcelona, 1935, p. 24 y 57, nº 160 (reproducido) 38x46,5 cm

      Balclis