Paul Snoeck Sold at Auction Prices

b. 1933 - d. 1981

    • Paul Snoeck & J. Vandewalle
      Nov. 26, 2022

      Paul Snoeck & J. Vandewalle

      Est: €150 - €250

      Paul Snoeck & J. Vandewalle Explosief landschap, oil on paper, signed and dated '73. Oil on paper, signed and dated 1975. Explosief landschap, olie op papier, getekend en gedateerd '73. Olie op papier, getekend en gedateerd 1975.

      Maison Jules Veilinghuis
    • PAUL SNOECK - (1933-1981)
      May. 01, 2022

      PAUL SNOECK - (1933-1981)

      Est: €300 - €500

      PAUL SNOECK (1933-1981) Als je droomt ben je veilig Huile sur panneau. Signée et titrée en bas à droite. Olieverf op paneel. Rechts onderaan gesigneerd en getiteld. 50 x 38 cm

      Cornette de Saint-Cyr-Bruxelles
    • SNOECK PAUL (1933 - 1981) olieverfschilderij op
      Sep. 26, 2012

      SNOECK PAUL (1933 - 1981) olieverfschilderij op

      SNOECK PAUL (1933 - 1981) olieverfschilderij op paneel met een typisch surrealistisch en kleurrijk uitgewerkt thema, getiteld : 'Overwintering in een ijsgrot' - 33 x 24 getekend en gedateerd 1977 English Text: oil on panel-signed & dated

      DVC