Jozef van Snick Sold at Auction Prices

b. 1860 - d. 1945

    • JOZEF VAN SNICK (1860-1945) 'Zondagsrust' (1893) Paneel (mahonie). Getekend en gedateerd
      Dec. 11, 2018

      JOZEF VAN SNICK (1860-1945) 'Zondagsrust' (1893) Paneel (mahonie). Getekend en gedateerd

      Est: €2,000 - €2,500

      JOZEF VAN SNICK (1860-1945) 'Zondagsrust' (1893) Paneel (mahonie). Getekend en gedateerd 'J.Van Snick/1893'. Eigentijdse vergulde kader met naam kunstenaar en titel op plaatje. 80 x 73 JOZEF VAN SNICK (1860-1945) 'Zondagsrust' (1893) Panneau (acajou). Signé et daté 'J.Van Snick/1893'. Cadre doré d'époque avec nom de l'artiste et titre sur une plaque. 80 x 73 ENGLISH JOZEF VAN SNICK (1860-1945) 'Zondagsrust' (1893) Panel (mahogany). Signed and dated 'J.Van Snick/1893'. Period gilt frame with artist's name and title on a plaque. 80 x 73

    • JOSEPH VAN SNICK
      May. 17, 2017

      JOSEPH VAN SNICK

      JOSEPH VAN SNICK (Holanda, 1860-1945). "De dorpskleermaker" (1887), óleo sobre tabla, 60x73 cm.

      Sala de Ventas
    • JOZEF VAN SNICK (1860-1945)
      May. 03, 2017

      JOZEF VAN SNICK (1860-1945)

      Est: €3,000 - €4,000

      JOZEF VAN SNICK (1860-1945) 'De wever' (1886) Panel (mahogany). Signed and dated 'J.Van Snick/(18)86'. Period gilt frame. Provenance: ex-coll. Victor Vanderkelen, Leuven. 64 x 81 DUTCH JOZEF VAN SNICK (1860-1945) 'De wever' (1886) Paneel (mahonie). Getekend en gedateerd 'J.Van Snick/(18)86'. Eigentijdse, vergulde kader. Herkomst: ex-verz. Victor Vanderkelen, Leuven. 64 x 81 FRENCH JOZEF VAN SNICK (1860-1945) 'De wever' (1886) (le tisserand) Panneau (acajou). Signé et daté 'J.Van Snick/(18)86'. Cadre doré d'époque. Provenance: ex.coll. Victor Vanderkelen, Louvain 64 x 81

    • JOSEPH VAN SNICK
      Mar. 02, 2017

      JOSEPH VAN SNICK

      Sala de Ventas
    • *JOZEF VAN SNICK (1860-1945)
      Dec. 13, 2016

      *JOZEF VAN SNICK (1860-1945)

      Est: €6,000 - €8,000

      *JOZEF VAN SNICK (1860-1945) 'De wever' (1886) Panel (mahogany). Signed and dated 'J.Van Snick/(18)86'. Period gilt frame. Provenance: ex-coll. Victor Vanderkelen, Leuven. 64 x 81 *JOZEF VAN SNICK (1860-1945) 'De wever' (1886) Paneel (mahonie). Getekend en gedateerd 'J.Van Snick/(18)86'. Eigentijdse, vergulde kader. Herkomst: ex-verz. Victor Vanderkelen, Leuven. 64 x 81 *JOZEF VAN SNICK (1860-1945) 'De wever' (1886) (le tisserand) Panneau (acajou). Signé et daté 'J.Van Snick/(18)86'. Cadre doré d'époque. Provenance: ex.coll. Victor Vanderkelen, Louvain 64 x 81

    • JOSEPH VAN SNICK
      Oct. 27, 2016

      JOSEPH VAN SNICK

      Sala de Ventas
    • JOSEPH VAN SNICK
      May. 26, 2016

      JOSEPH VAN SNICK

      Sala de Ventas
    • JOSEPH VAN SNICK
      Apr. 14, 2016

      JOSEPH VAN SNICK

      JOSEPH VAN SNICK JOSEPH VAN SNICK (Holanda, 1860-1945). "De dorpskleermaker" (1887), óleo sobre tabla, 60x73 cm.

      Sala de Ventas