Josef (1837) Skála Sold at Auction Prices

  • Josef Skála (*1837)
    Jun. 06, 2009

    Josef Skála (*1837)

    Est: Kč1,000 - Kč2,000

    Oriental motive. Oil on canvas adjusted on cardboard, 19 x 24,5 cm, signed bottom right "Skála". Framed, condition A. Orientální motiv. Olej na plátně adjustovaném na kartonu, 19 x 24,5 cm, sign. vpravo dole „Skála". Rámováno, stav A. Orientalisches Motiv. Öl auf Leinwand auf Karton aufgezogen, 19 x 24,5 cm, rechts unten sign. „Skála". Gerahmt, Zustand A.

    Auction House Zezula