Oscar Sinia Sold at Auction Prices

      • Oscar SINIA (1877-1956)
        Feb. 11, 2023

        Oscar SINIA (1877-1956)

        Est: €120 - €160

        Oscar SINIA (1877-1956) Patinated plaster statue, Piëta. Signed and dated '21. Gepatineerd gips, Piëta. Gesigneerd en gedateerd '21.

        Maison Jules Veilinghuis
      • Oscar SINIA (1877-1956)
        May. 14, 2022

        Oscar SINIA (1877-1956)

        Est: €100 - €200

        Oscar SINIA (1877-1956) Patinated plaster statue Piëta. Signed and dated '21. Gepatineerd gips Piëta. Gesigneerd en gedateerd '21.

        Maison Jules Veilinghuis
      • SINIA OSCAR (1877 - 1956) sculptuur in witte marmer : "Mansbuste"
        Feb. 19, 2022

        SINIA OSCAR (1877 - 1956) sculptuur in witte marmer : "Mansbuste"

        Est: €200 - €500

        SINIA OSCAR (1877 - 1956) sculptuur in witte marmer : "Mansbuste" - hoogte en breedte : 75 en 60 cm getekend 20th Cent. Belgian marble "man's bust" sculpture - signed Oscar Sinia

        DVC
      • Oscar Sinia (1877-?)
        Jun. 13, 2021

        Oscar Sinia (1877-?)

        Est: €400 - €600

        Oscar Sinia (1877-?) Bronze Pieta. Signed and dated '21. Bronzen Pieta. Gesigneerd en gedateerd '21.

        Maison Jules Veilinghuis
      • Oscar SINIA (1877-?)
        Jan. 26, 2020

        Oscar SINIA (1877-?)

        Est: €80 - €120

        and others Bronze medals

        Maison Jules Veilinghuis
      • Oscar SINIA (1877-?)
        Oct. 01, 2017

        Oscar SINIA (1877-?)

        Est: €50 - €100

        Oscar SINIA (1877-?), Statue in plaster H 37cm

        Maison Jules Veilinghuis
      • SINIA Oscar (1877-1956). "Calvaire", haut-relief
        Oct. 12, 2011

        SINIA Oscar (1877-1956). "Calvaire", haut-relief

        Est: €200 - €300

        SINIA Oscar (1877-1956). "Calvaire", haut-relief en albâtre sculpté. Signé O. Sinia. Ecole belge. Dim.(hors support en bois):41x24.5cm.